IndeksSzukajRejestracjaZaloguj

Share
 

 Rodziny Fabularne

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Admin
Admin
Admin
Admin

Zarejestrował/a : 22/10/2012
Liczba postów : 49


Rodziny Fabularne Empty
PisanieTemat: Rodziny Fabularne   Rodziny Fabularne EmptyWto Paź 23, 2012 5:27 pm

Najwięksi, najpotężniejsi, posiadający największe wpływy, bogactwo, wiedzę i władzę. Oczywiście mowa o rodzinach fabularnych. Przez ostatnie lata ukształtowały one życie forumowe. Stały się popularne i znane wszystkim jako te złe i dobre. Jedne zagrażające społeczeństwu, inne zapewniające bezpieczeństwo.

Temat ten ma na celu pomóc przybliżyć niektóre rodziny, aby zainteresowani gracze mogliby do nich dołączyć lub w jakiś sposób powiązać swoją postać. Pomóc to może także tym, którzy poszukują fabularnie informacji o jednej rodzinie lub kilku wybranych; ich znaczenie dla wybranego kraju, dzieła, osiągnięcia, symbole, herby, obecne działania i cele.

RODZINY LUDZKIE

Nazwa Rodu: La Valette.
Głowa Rodziny: Xavier La Valette.
Zastępca/y Głowy Rodziny: Prawdopodobnie zostanie nim Harry Samuel La Valette, lecz nic nie jest jeszcze przesądzone.
Herb/Symbol Rodziny: Został on utracony dawno temu, lecz są duże szanse na odzyskanie szlacheckiego tytułu rodziny. Niegdyś ich herbem był brązowo-biały orzeł na szarym tle. Miał rozłożone skrzydła, a w szponach trzymał zwinięty pergamin z pieczęcią.
Główna Siedziba: Willa u podnóża Paryża. Rodzina już od ponad stu lat nie martwiła się atakami ze strony wampirów. W związku z tym jedynymi zabezpieczeniami jest monitoring i system alarmów.
Działalność: W rodzinie panuje zasada, by potomkowie kształcili się w zawodzie, który pozwoli im da dostatnia przyszłość. Po ukończeniu pełnoletności nie mogą liczyć na pieniądze krewnych. To ma nauczyć ich samodzielności, planowania i wytrwałości. Najczęściej zajmują się polityką, bankowością, medycyną i kosmetyką.
Pozostałe Informacje: Żaden z przedstawicieli rodu La Valette nie dopuścił się przenigdy przestępstwa. Nawet małe wykroczenie jest uważane za ogromna hańbę. Po za tym rodzina jest w neutralnych stosunkach z wampirami i łowcami. Wątpliwym jest, by byli w stanie wybrać którąś ze stron.


Nazwa Rodu: Zjednoczone Rody pod wodzą Vogerów (ZRV lub Vogerowie)
Głowa Rodziny: Reginald Voger (NPC) - właściciel firmy ZRV, aktualnie śmiertelnie chory.
Zastępca/y Głowy Rodziny: Regovitch Voger - przyszła głowa rodziny.
Herb/Symbol Rodziny: Przedstawia białego orła otulającego skrzydłami dwie sikorki. Zza skrzydeł dużego ptaka można dostrzec skrzydła nietoperza. Herb pojawia się w głównej siedzibie oraz kilku mniej ważnych. Symbolizuje cele rodu: sikorki to mniejsze rody, a nietoperz wskazuje na wampiry.
Główna Siedziba:
>Biurowiec firmy giełdowej ZRV w Berlinie;
>Kompleks Hoteli firmy ZRV w Berlinie, gdzie każdy członek rodziny lub może znaleźć schronienie;
Działalność: Tradycja rodu sięga wielu pokoleń wstecz. Arystokratyczny, niemiecki ród Vogerów nie przestał istnieć tylko dzięki swojej polityce współpracy. Poszerzał wpływy dzięki wykupywaniu i pochłanianiu mniejszych rodów. ZRV wielokrotnie kooperowało z wampirami: pomagając przemienionym, dostarczając azylu, czy też wspierając finansowo, niezależnie od statusu krwi.
Aktualnie celem ZRV jest zacieśnienie więzów ze światem wampirów i czerpanie korzyści z przyjaźni z nimi.
Pozostałe Informacje: Ród składa się z Głównego Trzonu (Linia Vogerów oraz rody najbliżej spokrewnione), który wie o istnieniu wampirów i ma dostęp do siedziby głównej oraz z Rodów Gałęzi, które straciły swoją pozycję i służą jedynie zarabianiu pieniędzy. Wielu członków rodziny może nawet nie mieć pojęcia, że należy do ZRV. Przez ostatnie lata pomoc skierowana do wampirów była mniejsza, jednak wielu z nich do dziś może pamiętać pomoc od poprzednich pokoleń.
Firma giełdowa ZRV posiada wiele wpływów w firmach pozostałych rodzin (przede wszystkim w Głównym Trzonie). Nie pobiera przez to żadnych olbrzymich zysków, ale zabezpiecza się w ten sposób przed zdradą.
Wydawałoby się, że łowcy mogą być wrogami rodu, jednak chętnie wspomaga się ich, jeśli chodzi o problematycznego krwiopijcę. Ci, którzy zakłócają pokój z ludźmi mogą zostać szybko sprzedani.
Ciekawostka: Oficjalne małżeństwa z wampirami były akceptowane, a w pewnym okresie nawet zalecane. Mówiło się kiedyś o tym, że ludzie i wampiry powinny zmieszać się do tego stopnia, by wszyscy byli równi.


RODZINY ŁOWIECKIE

Nazwisko Rodu: Namikaze.
Głowa Rodu: Takeshi Namikaze (NPC) - Dowódca Oświaty Łowieckiej w Norwegii. Po śmierci brata, przejął prowadzenie rodziny i dowodzenie Oświatą.
Zastępca/y Głowy Rodu: Azel i Yuhiko Namikaze. Zważając na to iż głową rodziny został ich ojciec. Obowiązki zastępców przeszły na nich.
Herb/Symbol Rodziny: Niedźwiedź z rozdziawioną paszczą. Oznaczający się siłą i odwagą. Mottem przewodnim są słowa: "Tam gdzie krew rozlana, pędź nim słońce wzejdzie".
Główna Siedziba: Brak. By uniknąć niespodziewanych ataków na ich stałe miejsce, obrali metodę osiedlania się na całym globie. Zrezygnowali ze stałego miejsca głównej siedziby po ostatnim masowym ataku wampirów setki lat temu, który przyczynił się do jej rozbicia. W celu spotkań, wybierają co jakiś czas losowe miejsca.
Działalność: Jej celem jest zajmowanie się tępieniem i zabijaniem wampirów. Cel ten oraz tradycje rodzinne realizowane są i przekazywane z pokolenia na pokolenie, przechodząc do kolejnych członków rodziny.
Pozostałe Informacje: Jak na łowców przystało, ukrywają w większości swoje stanowiska i jako przykrywka, pracują w innych miejscach i zawodach. Jest jedną z największych rodzin łowieckich, która posiada liczną ilość wrogów wśród wampirów. Rozsiedleni są na całym globie, między innymi w: Japonii (korzenie ich początków), Skandynawii (wszystkie kraje do niej należące), Hiszpanii, Francji, Portugalii, Brazylii, Maroko, Kanadzie, Kalifornii, Anglii, Nowym Yorku. W japońskiej Oświacie Łowieckiej dowodzenie objął Marcus Sebastian Namikaze - bratanek głowy rodu.

Nazwa Rodu: Trizgane.
Głowa Rodu: Gerard Trizgane.
Zastępca Głowy Rodu: Na razie brak.
Herb/Symbol Rodu: Ostro zakończone pazury tygrysa. Symbolizuje dumę, odwagę i siłę rodu.
Główna siedziba: Obecnie brak. Niegdyś było ono we Francji, obecnie jednak łowcy z rodu rozproszyli się po całym świecie, odpowiednio pracując dla określonych dowódców. Aby uniknąć ataków ze strony wrogich wampirów rodu, główna siedziba została zniszczona.
Działalność: Od wieków celem jest likwidacja, tępienie bądź karanie wampirów na ogół ściganych listem gończym, niezależnie od zakątka świata. Tradycje rodowe, wiedza oraz umiejętności przekazywane są z pokolenia na pokolenie.
Pozostałe informacje: Korzenie rodu łowieckiego sięgają już późnych początków średniowiecza, choć niektóre źródła podają, że był to koniec średniowiecza. Ród jest potężny i wiekowy, od lat tradycje, sztuki walki, umiejętności medyczne czy wiedza techniczna, są przekazywane wśród potomków. Posiedli bardzo wielu wrogów wśród wampirów, temu ród rozdzielił się i postanowił przenieść się na inne kontynenty, niszcząc swoją stałą siedzibę rodową, by nikt nie miał dostępu do starych zapisów czy archiwów. Od kilku lat ród Trizgane zaczął współpracować z rodem Namikaze, a także Oświatą w Japonii.


RODZINY WAMPIRZE

Nazwa Rodu: Campbell.
Głowa Rodziny: Kyubi.
Zastępca/y Głowy Rodziny: Brak.
Herb/Symbol Rodziny: Symbol Rodu: Ognisty Ogier w pełnej krasie. Symbolizuje dumę, odwagę i seksoholizm rodu.
Główna Siedziba: Takie miejsca zmieniają się co jakiś czas. Jednak ostatnio główna siedziba znajduje się w rezydencji w Wenecji.
Działalność: Rodzina ta posiada kilka firm, pomagających rozwijać gospodarkę czy rynek pracy. Nie można zapomnieć o ważnej działalności w show biznesie muzycznym. Jednak kluczową sprawą jest kancelaria prawna, która wciąż się rozwija. Dzięki niej, ród zarabia miliony.
Pozostałe Informacje: Głowa Rodu posiada także Klub Hostów, w którym sam zresztą pracuje jako zarządca. Ostatnio członkowie Rodu porozjeżdżali się w swoje strony, pozostawiając wszystko na głowie Kyubiego. Głównie jego siostra, której miał przypaść ten zaszczyt, zniknęła gdzieś bez śladu. Prawdopodobnie udała się do Afryki. Kto wie, może właśnie stamtąd Ród Campbell ma swoje korzenie?

Nazwa Rodu: Dracula (Asmodey)
Głowa Rodziny: Kain Vlad IV Dracula
Zastępca/y Głowy Rodziny: Neberius Syriusz Dracula (NPC)
Herb/Symbol Rodziny: Herbem rodu od wielu wieków niezmiennie pozostaje postać srebrnego smoka na czarnym tle. Smok stoi na tylnych łapach unosząc przednie do góry, ogon ma zadarty ku górze a z pyska wysuwa rozdwojony, gadzi język.
Główna Siedziba: Główna siedziba rodu znajduje się od 1457 roku w górskiej twierdzy Poenari zbudowanej według legendy siłą tysięcy jeńców wojennych i niewolników, którzy służyli za siłę roboczą a czasami jako materiał budulcowy. Ponure zamczysko jest bardzo trudno dostępne i niewielu zna drogę, która można do niego dotrzeć. Obecnie są to tereny Rumunii.
Działalność: Ród Dracula od zawsze słynął z wyśmienitych wojowników, strategów jak i kupców. Od wieków również ciągnie się za nią zła sława rodziny wydającej na świat tyranów, okrutników, morderców i wszelkiej maści oprawców. Dość dawno temu zaczęła przystosowywać się do zmieniającego się świata śmiertelników i zaczęła działać najpierw na terenie Europy a później na całym świecie jako Firma Handlowa Asmodey. W pierwszych dziesięcioleciach zajmowała się tylko i wyłącznie handlem i transportem broni i pojazdów bojowych wszelkiej maści, później po latach, stając się najbardziej wpływową firmą tego typu weszła również i na inne rynki. Obecnie posiadając odpowiednią kwotę można u nich zamówić niemal wszystko.
Pozostałe Informacje: Całe Bałkany i ogromna część Europy wschodniej kontrolowana jest przez członków tej właśnie rodziny. Jest ona bardzo liczna i dzieli się na główny trzon i odgałęzienia, które zazwyczaj otrzymują w posiadanie jakiś rejon poza Rumunią.

Nazwa Rodu: Hiou
Głowa Rodziny: Kazuyoshi Hiou (npc).
Zastępca/y Głowy Rodziny: Eirin Shiori Hiou.
Herb/Symbol Rodziny: Herb rodziny można zobaczyć >>tutaj<<. Pochodzi on od kwiatu wiśni, który symbolizuje ulotność natury życia oraz Japonię, kraj, z której wywodzi się ród Hiou.
Główna Siedziba: Miejsce często jest zmieniane ze względów bezpieczeństwa.
Działalność: Rodzina posiada wiele fabryk, gdzie produkowane są pigułki krwi najlepszej jakości, których smak niemal jest tak idealny jak krew ludzka. Firma prowadzona przez rodzinę podbiła rynek i znajduje się na pierwszym miejscu w swojej branży już wiele lat. Oczywiście każdy ród ma swoje dobre i złe strony, wszystko to stanowi przykrywkę nad prawdziwymi interesami prowadzonymi przez Hiou. Rzeczywiście zajmuje się produkcją i handlem bronią masowego rażenia, od bomb atomowych po broń biologiczną, którą sprzedają różnym krajom za odpowiednią cenę, głównie są to Stany Zjednoczone, Rosja, Syria, Egipt, Iran i Irak oraz Japonia. Oczywiście najlepsze zostawili dla siebie…Poszczególne jednostki rodziny prowadzą również swoje własne interesy.
Pozostałe Informacje: Rodzina pochodzi z Japonii i wywodzi się w prostej linii od samurajów, japońskich wojowników. Co roku oddaje również znaczne sumy pieniężne na szkoły uczące sztuk walki. Każdy członek rodziny ma niewielki tatuaż przedstawiający symbol rodu, ma to sygnalizować jego wyższość nad innymi oraz przynależność do rodziny.

Nazwa Rodu: Husslecrew
Głowa Rodziny: Romulus Husslecrew (NPC)
Zastępca/y Głowy Rodziny: Scorpius Husslecrew (NPC)
Herb/Symbol Rodziny: Herbem rodu jak i symbolem rodu są przebiśniegi na granatowym tle. Kwiaty te symbolizują nadzieję, odrodzenie, czystość. Niektóre wersje symbolu zawierają również pół księżyc na tle przebiśniegów. - Wizualizacja
Główna Siedziba: Aktualnym miejscem spotkań jest zamczysko w Moskwie.
Działalność: Ród szczyci się przynależnością do arystokracji. Znani jako wojownicy i osoby honoru, to aż dziwne patrząc na rasę jakiej są członkowie owego rodu. Zajmują wysokie stanowiska, mają duże wpływy i od zarania dziejów maczali palce w polityce. W tych czasach każdy z rodu Husslecrew  posiada jakieś wysoko postawione stanowisko, będąc dumą rodu. Politycy, profesorowie i lekarze. Ktoś kto osiąga dużo w życiu.
Każdy ród ma swoją ciemną stronę - takowa jest i tutaj, bowiem trzymają pieczę nad całym czarnym rynkiem oraz posiadają wszystkie informacje nie tylko o tych którzy z czarnego rynku korzystają. O wszystkich.
Pozostałe Informacje: Aktualnie członkowie rodziny są porozrzucani na całym świecie prowadząc swoją własną działalność sprowadzając się na koniec do jednej lub paru rodowych organizacji.

Nazwa Rodu: Kuroiaishita.
Głowa Rodziny: Dawny i obecny - Barabal Kuroiashita
Zastępca/y Głowy Rodziny: Obecnie brak.
Herb/Symbol Rodziny: Legenda głosi, że symbol Węża pochodzi od powiązań z Diabłem. Jednak prawda owiana jest tajemnicą, choć symbolika nie - wąż roznosi zło i zwiastuje nieszczęście.
Główna Siedziba: Z powodu ścigania wielu członków rodziny, nie posiada głównej siedziby. Roznieśli się po całym świecie, pławiąc się w luksusowych willach lub zamkach, mając zmienioną oraz dobrze ukrywaną tożsamość.
Działalność: Ród zwykle słynął z artystów: poeci, aktorzy, malarze, pisarze itd. Jednakże to zwykła przykrywka. Zawsze mieli na celu mordowania innych rodów, przejmowania każdej możliwej władzy oraz zakładania organizacji przestępczych w celu większego wzbogacenia oraz wzbudzenia respektu wśród innych. Znani są także z wymyślania tortur oraz doświadczeń naukowych, z których chętnie korzystają bogate kraje; USA, Japonia.
Pozostałe Informacje: Powstałe grupy przestępcze mafie, zagarnęły już kilka państw, między innymi: Włochy, Rosję, Niemcy. Reszty informacji jest zbędna.

Nazwa Rodu: Moore
Głowa Rodziny: Nieoficjalnie (Na terenie Japonii) : Chris Moore, Oficjalnie (Reszta świata) : Wuj Chrisa oraz Camille - Jonathan Moore
Zastępca/y Głowy Rodziny: W Japonii - Camille, Na świecie - Nathalie (siostra bliźniaczka Camille)
Herb/Symbol Rodziny: Pantera mglista jako jeden z najbardziej rzadkich odmian kotów w animagii rodu wybrany został przed wiekami na jego symbol. Znajdzie się kilku członków rodziny mających zaszczyt posiadania tej zwierzęcej formy.
Główna Siedziba: Nie ustalono jak dotąd. Nieoficjalnie znajduje się ona w Anglii gdzie przebywa większość rodu.
Działalność: Szlachta w Anglii zajmuje się przede wszystkim usługiwaniem królowej oraz rodzinie królewskiej, którą trzyma w garści.
Dodatkowo posiadają linię kosmetyków "Fairy" oraz fabryki - produkcja herbaty. Prawie całkowicie panują nad ekonomią kraju.
W Japonii: Camille pracuje jako modelka, z kolei Christopher zajmuje się showbisnesem (menadżer), poboczna praca - informator.  
Pozostałe Informacje: Wszystkich członków rodu cechuje wewnętrzne rozdarcie na dwa umysły. Ludzki i zwierzęcy albowiem każdy z nich jest animagiem (zmiennokształtnym).
Camille oraz Christpher dodatkowo posiadają błyskotliwe umysły oraz doskonałą pamięć i inteligencję, najważniejsze umysły rodu znajdują się właśnie za oceanem z powodu braku akceptacji Chrisa w rodzinie. Japońska spółka (Chris i Camille) posiadają razem największy majątek w rodzinnie oraz najbardziej unikalne zestawy mocy.

Nazwa Rodu: Shijo
Głowa Rodziny: Larane Shijo
Zastępca/y Głowy Rodziny: Eryk Shijo (NPC - Larane)
Herb/Symbol Rodziny: Symbolem jest zielony kopnięty romb, a na jego środku znajduje się czerwony smok, ze złotymi oczami, który otula swoim ciałem i skrzydłami biały znak ‘S’.
Główna Siedziba: Ruchoma. Raz tu, raz tam.
Działalność: Rodzina zajmuje się nielegalnym handlem różnych rzeczy. Od pluszowych zabawek po narkotyki, czy alkohol. Ostatnio nawet broń, czy bomby. Niektórzy z rodzin zajmują się również pracą w kancelarii adwokackiej, by w razie wpadki  można było od razu  pomóc prawnie.
Pozostałe Informacje: Ogólnym znakiem rodziny jest zielony kolor włosów. Rodziły się i rodzą oczywiście też wampiry o innym odcieniu, jednak Ci nie byli nigdy szanowani.

Nazwa Rodu: Shiroyama.
Głowa Rodziny: Naizen Shiroyama - właściciel Klubu Nocnego "Night Crow" w Japonii.
Zastępca/y Głowy Rodziny: Brak. W przyszłości ma nim zostać Dastan - syn Naizena.
Herb/Symbol Rodziny: Sowa siedząca. Jako symbol mądrości. Zwierzę to także w czasach istnienia rodziny jest wykorzystywane do przesyłania wiadomości listownych lub paczek między członkami rodziny. Motto rodziny: "Cierpienie wymaga więcej odwagi niż śmierć".
Główna Siedziba: Pierwszą siedzibą był zamek znajdujący się na wzgórzach wyspy Kyusu. Po ataku łowców i niespodziewanie tez wilkołaków, rodzina osiadła się w innych krajach. Obecnie ich główna siedziba znajduje się w Anglii, mieście Birmingham.
Działalność: W obecnych czasach zajmuje się prowadzeniem kancelarii prawniczych i adwokackich. Posiada także kilku sędziów którzy wspomagają inne wampiry z uniknięciem wyroku śmiertelnego przez łowców lub inne instytucje.
Pozostałe Informacje: Nie wszyscy członkowie rodziny decydują się na zostanie prawnikiem. Co prawda kończą kierunki prawnicze, ale podejmują się innych zawodów, w większości prowadząc własne działalności gospodarcze. Legalne i nielegalne. Nielegalne interesy zostały owiane tajemnicą. Nie prowadzą organizacji. Jedynie Nadira założyła własną, podziemną w teatrze, o której pojęcia nikt nie ma, tylko ona i jej pracownicy.

Nazwa Rodu: Trafficante.
Głowa Rodziny: Elliot Samuru Trafficante
Zastępca/y Głowy Rodziny: Gabriel Trafficante
Herb/Symbol  Rodziny: Herb rodu przedstawia wilka zagryzającego węża na  ciemnoniebieskim tle. Wilk jako symbol  wolności i niezależności.
Główna Siedziba: Nadmorska willa.
Działalność: Oficjalnie rodzina zajmuje się handlem sprzętu sportowego oraz  zarządzaniem telewizją sportową. Nieoficjalnie handlują narkotykami i organizują nielegalne walki bokserskie.
Pozostałe Informacje: Ród dopiero co powstał, więc posiada niewielu członków. Każdy kto chce się postawić chorym zasadom w swojej rodzinie i uszanuje zasady obejmujące ten ród, może do nich dołączyć. Wystarczy znaleźć Głowę Rodu lub Zastępcę i się wszystko przedyskutuje.
Co więcej Trafficante nie popierają pomysłów burmistrza i chcą obalić jego rządy. Tak więc są możliwe czarne układy z łowcami.

Nazwa Rodu: Nessuno.
Głowa Rodziny: Riccardo Nessuno - drugi głowa rodu, pierwszy oddał tron dobrowolnie.
Zastępca/y Głowy Rodziny: Prawdopodobnie Marco Nessuno.
Herb/Symbol Rodziny: Jastrząb siedzący na ludzkiej czaszce. Jastrząb jako symbol niezależności oraz siły. Czaszka - Ukryta groźba dla wrogów.
Główna Siedziba: Siedziba główna mieści się na wyspie Sycylijskiej oraz we Francji.
Działalność: Głownie medycyna i alchemia. Także niektórzy członkowie poszli w kierunku artystycznym, a nawet i technologicznym. Posiadają wiele siedzib komputerowych oraz szpitali. Niektórzy mają fuchę jako dyrektorzy teatrów czy nawet kręcą lub piszą scenariusze do filmów. Znaleźli się też politycy. Lecz jak wiele rodów mają swoje drugie dno - powiązania mafijne i pralnia brudnych pieniędzy poprzez handel żywym towarem, organami i nowoczesną bronią. Każdy znajdzie coś dla siebie.
Pozostałe Informacje: Tworzą bronie oparte na nowoczesnej technologii. Mają powiązania głównie z mafią Sycylijską oraz Rosyjską. Jest niewielu członków, bo ród nie jest wiekowy. Posiadają własne laboratoria i kliniki tworzące między innymi lekarstwa.

Nazwa Rodu: Dersasztainer
Głowa Rodziny: Riecon
Zastępca/y Głowy Rodziny:  Brat OnQuel​ (NPC)
Herb/Symbol Rodziny: Symbol ukazuje Orła, jak i węża. Z natury obie istoty, nie mają ze sobą nic wspólnego, jednak zarówno jedno jak i drugie zwierze potrafi być niebezpieczne, a co jeśli zaczną współpracować razem? Jest to odzwierciedlenie Rodu Dersasztainer, mimo iż na początku były to dwie obce i silne rodziny, to razem stały się jeszcze potężniejsze. Symbol
Główna Siedziba: Nie jest określona dokładnie, gdyż zależy ona od tego, gdzie podróżuje Głowa rodziny. Jeśli znajdzie leprze miejsce do założenia siedziby głównej, to przenosi siedzibę na upatrzone miejsce. Choć słyszy się niekiedy że są dwie siedziby główne. Jezierzasztainer​ów i Dersarajevo.
Działalność: Dzięki temu iż ród jest dość liczebny, pozwala to na wysoko poziom rozwoju, jeśli patrzy się na ogólne statystyki. Nie kierują się jedną działalnością, a kilkoma. Inni w medycynie, a inni w administracji i w wielu innym dziedzinach, np jak budownictwo, czy też w dziedzinie handlu. Oczywiście są i lenie, no ale ich się nie liczy jednak... Kilku członków rodziny posiada swoje firmy, które pozwalają na rozwinięcie gospodarki an całym świecie. Jednak tutaj nie można zapomnieć, o tym iż dawniej Ród Dersasztainer, a raczej jego członkowie byli znaniu z opanowanej sztuki wojennej. Jednak z czasem ów umiejętności zostały jakby uśpione, ze względu na to iż w obecnych czasach nie dochodziło do wojen, co nie znaczy że stali się bezbronnymi, więc uważać! Zwłaszcza na tych starszych...
Pozostałe Informacje: Nie wiadomo dokładnie, gdzie się zaczęły korzenie Rodu Jezierzasztainerów, gdyż w pierwszych latach Riecon nie miał żadnej wiedzy na temat tej rodziny, natomiast jego rodzina pochodziła z Norwegii, a w każdym bądź razie, tak podają rodzice Riecona. Głowa rodziny, jest jednocześnie i założycielem religii, której Akira jest kapłanem. Ludzie praktykujący tą religie uważają wampirów za Bogów. Ród chętnie współpracuje z łowcami, aczkolwiek wiele zależy od tego, jakie podejście mają pogromcy wampirów do współpracy. Choć są tacy, którym się to nie podoba.

Nazwa Rodu: Sharp
Głowa Rodziny: Marius Sharp (NPC)
Zastępca/y Głowy Rodziny: Brak – ród ten jest niezwykle mały
Herb/Symbol Rodziny: Ostrze miecza otoczone błękitnym płomieniem, znajdujące się czerwonej tarczy
Główna Siedziba: Brak
Działalność: Głowa rodziny, Marius Sharp jest potentatem technologicznym, w dziedzinie informatyki i programowania. Prowadzi w pełni legalny biznes, mając swoje siedziby na każdym kontynencie, w kilkunastu krajach. Rzecz jasna jego działalność wykracza poza sferę legalną i często wykorzystuje swoje możliwości w innych celach, w zależności od potrzeb. Ma zamiar także w przyszłości wejść na rynek medyczny, wdrażając nowe technologie, właśnie w tym kierunku.
Pozostałe Informacje: Prawdziwe nazwisko rodowe zostało wymazane wieki temu, w czasach, gdy praktycznie cały ród został zmieciony w powierzchni ziemi. Obecna głowa rodu jest jednym z nielicznych pozostałości rodziny i nie liczą Mariusa, jego dzieci oraz dosłownie niewielkiej grupy pozostałych przy życiu najbliższych członków rodziny (których można policzyć na palcach jednej ręki), ród ten może być uznawany za bliski wymarcia, przy czym aspiruje on do ponownego odbudowania swojej dawnej pozycji. Osoba (brat głowy rodu), odpowiedzialna za zniszczenie rodziny, nadal buja się po świecie.
__________________________________________

Jeżeli ktoś by chciał, aby jego rodzina zaistniała w tym temacie jako jedna z kluczowych, ważnych i interesujących, wystarczy wypełnić poniższy formularz i podesłać do Administracji tylko na PW.
Kod:
[b]Nazwa Rodu:[/b] (nazwisko rodziny)
[b]Głowa Rodziny:[/b] (kto obecnie sprawuje owe stanowisko, jeśli nie ma takiej osoby, wpisujecie brak)
[b]Zastępca/y Głowy Rodziny:[/b] (osoba/y zastępujące głowę rodziny, jeśli nie ma takich, wpisujecie brak)
[b]Herb/Symbol Rodziny:[/b] (opis symbolu lub herbu prezentującego rodzinę, może być nawet dodany obrazek)
[b]Główna Siedziba:[/b] (miejsce spotkania rodzin lub sprawowania "władzy")
[b]Działalność:[/b] (czym dana rodzina się zajmuje i jakie są jej cele)
[b]Pozostałe Informacje:[/b] (inne ważne informacje)


WAŻNE: Jeżeli jedną z ważnych ról pełni nasz NPC, należy go zaznaczyć choćby w nawiasie obok imienia wskazanej osoby. Przykład zobaczyć można przy rodzinie Namikaze.
Powrót do góry Go down
 
Rodziny Fabularne
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Vampire Knight :: Informacje :: Regulamin i zasady gry-
Skocz do: