REANIMACJA! - Czyli na czym skupić fabułę?

Strona 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Czy chcecie nowych fabularnych zmian na forum, bądź skupienia się na wybranym miejscu?

REANIMACJA! - Czyli na czym skupić fabułę? - Page 3 Vote_lcap23%REANIMACJA! - Czyli na czym skupić fabułę? - Page 3 Vote_rcap 23% 
[ 8 ]
REANIMACJA! - Czyli na czym skupić fabułę? - Page 3 Vote_lcap9%REANIMACJA! - Czyli na czym skupić fabułę? - Page 3 Vote_rcap 9% 
[ 3 ]
REANIMACJA! - Czyli na czym skupić fabułę? - Page 3 Vote_lcap3%REANIMACJA! - Czyli na czym skupić fabułę? - Page 3 Vote_rcap 3% 
[ 1 ]
REANIMACJA! - Czyli na czym skupić fabułę? - Page 3 Vote_lcap3%REANIMACJA! - Czyli na czym skupić fabułę? - Page 3 Vote_rcap 3% 
[ 1 ]
REANIMACJA! - Czyli na czym skupić fabułę? - Page 3 Vote_lcap60%REANIMACJA! - Czyli na czym skupić fabułę? - Page 3 Vote_rcap 60% 
[ 21 ]
REANIMACJA! - Czyli na czym skupić fabułę? - Page 3 Vote_lcap2%REANIMACJA! - Czyli na czym skupić fabułę? - Page 3 Vote_rcap 2% 
[ 1 ]
 
Wszystkich Głosów : 35
 
 
Poll closed

REANIMACJA! - Czyli na czym skupić fabułę? - Page 3 Empty Re: REANIMACJA! - Czyli na czym skupić fabułę?

Pisanie by Nadira Shiroyama Czw Maj 01, 2014 9:14 am

Wątek został ponownie otwarty. Mam nadzieję, że wszyscy co tu brali udział w dyskusji - ochłonęli.
Temat z zabijaniem i uśmiercaniem postaci, uważam za zamknięty i proszę go już nie poruszać.
Nadira Shiroyama

Nadira Shiroyama

Krew : Szlachetna
Zawód : Właścicielka Teatru Pandora
Moce : Władza nad Lodem, Telekineza, Eksplozje, Zatrzymanie czasu.


https://vampireknight.forumpl.net/t165-nadira-shiroyama#187 https://vampireknight.forumpl.net/t168-nadira-shiroyama#190

Powrót do góry Go down

REANIMACJA! - Czyli na czym skupić fabułę? - Page 3 Empty Re: REANIMACJA! - Czyli na czym skupić fabułę?

Pisanie by Nadira Shiroyama Sro Cze 18, 2014 9:51 am

Czekacie i się doczekacie. Z Testamentem omówiliśmy większość spraw dotyczących zmian na forum, więc część z nich przedstawię tutaj.

Biorąc pod uwagę ankietę, gdzie większość opowiedziała się za wprowadzeniem czegoś nowego, zdradzamy że pojawią się dwie nowe kategorie. Rozbudowie ulegną:
- Więzienie
- Stary Zamek (+ podziemne laboratorium)
Zważając na postęp fabularny, te dwa miejsca będą najlepiej temu odpowiadały.
Pozostałe kategorie zostaną zminimalizowane do minimum 4 działów. Oświata Łowiecka pozostanie nienaruszona.

Druga sprawa to Akademia Cross. Jako druga w kolejności zebrała kilka głosów, więc i o niej nie zapomnieliśmy. Mimo zbicia jej do 4 głównych działów, chcielibyśmy wprowadzić i do niej coś nowego. A mianowicie kluby sportowe i inne. Żeby nie było zbyt nudno, doszłyby także konkurencyjne drużyny innych szkół.
Wyglądałoby to na zasadzie wprowadzenia subfor w dziale "Świat" z nazwami szkół i wybrałoby się miejsca na przeprowadzanie zawodów, konkursów.
Wymagać jednak będziemy AKTYWNOŚCI i chęci prowadzenia wybranego klubu oraz w jego uczestniczeniu w treningach, konkursach itp.. Za to także będziemy nagradzać punktami i może czymś jeszcze.

Trzecia sprawa to zapisy. Informuję Was już teraz, żeby później nie było szoku i męczących pytań o ich otwarcie. Wraz z wprowadzeniem zmian, zostaną zamknięte zapisy na mieszkańców. Będzie duża rekrutacja TYLKO na:
- uczniów obu klas
- uczniów innych szkół konkurencyjnych
- nauczycieli
- dyrektorów innych szkół
- łowców wampirów
- szarej policji

Czekamy na Wasze zdanie. Czy chcecie wprowadzenia klubów czy nie?
Uprzedzam już pytanie odnośnie innych szkół: Nie wiemy jeszcze ile i jakie wprowadzimy. Ale propozycje swoje możecie przedstawiać śmiało.
Nadira Shiroyama

Nadira Shiroyama

Krew : Szlachetna
Zawód : Właścicielka Teatru Pandora
Moce : Władza nad Lodem, Telekineza, Eksplozje, Zatrzymanie czasu.


https://vampireknight.forumpl.net/t165-nadira-shiroyama#187 https://vampireknight.forumpl.net/t168-nadira-shiroyama#190

Powrót do góry Go down

REANIMACJA! - Czyli na czym skupić fabułę? - Page 3 Empty Re: REANIMACJA! - Czyli na czym skupić fabułę?

Pisanie by OP Garruch Sro Cze 18, 2014 12:44 pm

Niewiele informacji poza tym, że zostaną rozbudowane 2 miejsca xP To jest po prostu zaostrzanie apetytu <.<

Poczekałbym z tymi klubami do czasu przyjścia kilku osób z kontem uczniów tej czy innej akademii.


Co do rejestrowania się-jestem za. Tylko trzeba będzie starać się balansować ilość osób, aby nie było siupy.
Proponuje w ogłoszeniu napisać wszystkie te możliwości z dopiskiem, czy poszukujemy takowych, czy na tą chwilę zamykamy grupę i tak dalej
OP Garruch

OP Garruch

Krew : Ludzka 0
Znaki szczególne : Czerwone oczka, spiłowane ząbki(kły pozostawione), tatuaż na karku
Zawód : Łowca/Staromodny inkwizytor
Magia : Poszukaj ._.


https://vampireknight.forumpl.net/t1166-garruch

Powrót do góry Go down

REANIMACJA! - Czyli na czym skupić fabułę? - Page 3 Empty Re: REANIMACJA! - Czyli na czym skupić fabułę?

Pisanie by Kyubi Sro Cze 18, 2014 6:30 pm

Ja tylko nie rozumiem jednego. Skoro rozszerzone zostaną dwa miejsca, które już istnieją, na czym będą polegały te rozbudowy, skoro reszta miasta zostanie jeszcze bardziej "ściaśniona". Już i tak została zmniejszona, dwa lata temu? Nie rozumiem zatem, jaki jest sens zmniejszania działów, subfor itp. Ma to pomóc w rozwinięciu fabuły forum? Nie wiem, czy zmniejszenie sprawi, że na forum będzie większa aktywność albo zainteresowanie - to tak ode mnie, bo nie bardzo podoba mi się ten pomysł (nie wiem jak innym graczom).
Następna rzecz... takie chwilowe zamknięcie klasy mieszkańców może faktycznie wyjść na dobre dla szkoły, więc ten pomysł jest świetny. Co do nowych szkół, jakie miałyby zostać stworzone w dziale "światy". Znów powracamy do pomysłu tworzenia "konkurencyjnej szkoły", która jednak nie miała żadnego przebicia i zainteresowania. Poza tym, jak miałaby się sprawa tych szkół? Wówczas gracze mogliby się do niej zapisywać? No spoko, ale wówczas Cross znów byłaby zagrożona i straciła zainteresowanie, bo pojawi się nowa. Chyba, że to miałoby być na innej zasadzie.
Kluby sportowe (i nie tylko, bo można by wprowadzić też kluby zainteresowań, jak gotowanie, szycie, malarstwo, takich faklutetów w japońskich szkołach jest naprawdę od groma. W związku z tym można by zrobić listę tych, które chcieliby gracze. Wiadomo, że musiałaby się zebrać jakaś grupa chętnych, bo bez sensu otwierać jakiś klub dla jednej osoby. Zrobiłoby się listę i wtedy uczniowie fabularnie mogliby się do niej dołączać poprzez wpisanie u przewodniczącego danej klasy).
Kyubi

Kyubi

Krew : Czysta (B)
Znaki szczególne : Jedno oko czerwone, drugie niebieskie.
Zawód : Głowa rodu Campbell. Basista zespołu Blast. Lekarz. Prawnik - właściciel kancelarii prawnej w centrum miasta. Host - kochanek do wynajęcia.
Zajęcia : Brak
Pan/i | Sługa : Służka: Melody


https://vampireknight.forumpl.net/t473-casanova https://vampireknight.forumpl.net/t621-kyubi

Powrót do góry Go down

REANIMACJA! - Czyli na czym skupić fabułę? - Page 3 Empty Re: REANIMACJA! - Czyli na czym skupić fabułę?

Pisanie by Gość Nie Cze 22, 2014 1:19 pm

Bomba z opóźnionym zapłonem już jest >.>'

Oto moje zdanie:


1) Jeśli chodzi o zminimalizowanie działów to w pełni z decyzją sądu się zgadzam... Nikt w większości nie pisze, a zaśmiecają tylko forum, więc dobrze zrobiliście.
Chociaż nie wiem, czemu rozbudowie uległy wyżej wymienione tematy (gdzie większość graczy nie ma wstępu?), to się nie wypowiadam, bo może coś szykujecie, o czym mi nie wiadomo.


2) A odnośnie Akademii Cross, to już jest sprawa bardziej skomplikowana.

Jasne, pomysł z konkurencyjną akademią jest sam w sobie ciekawy, bo zdaje się, że na początku w całym mieście była tylko jedna szkoła (nasza). No i jeszcze a propos zajęć pozalekcyjnych mam też wątpliwości, co do tego, ile trzeba pracy włożyć w realizację tych projektów.

Weźmy wpierw pod uwagę wszystkie przeszkody, które mogą się pojawić, czyli:

- O Akademii Cross się w ogóle zapomni, gdyż w wielu przypadkach trzeba będzie prowadzić więcej kont naraz (ucznia od Crossa + tej innej + jakieś NPC-y + pozostałe postaci, które już założyliśmy, a nie chcemy się z nimi rozstawać);
- Na klubach pewnie da się dużo postów zbić i wiele wymyślić, natomiast część użytkowników zwyczajnie może nie mieć na to czasu, tym bardziej, że trzeba być uczniem, a większość postaci to po prostu dorośli, jak wcześniej zauważyłam. Zresztą, ostatnim razem ledwo co kto się dociągnął na zajęcia normalne, a co dopiero mówić o kółkach...

3) Mieszkańców jest dużo. Dobra, bardzo dużo. Głównie dlatego na Akademii Cross fabuła podupada. Dlatego jestem za.
Ponadto w Akademii Cross nic się nie dzieje za sprawą zakazu atakowania i braku chęci łamania tego przepisu oraz zasady niewchodzenia na ten teren. Mimo że zanim ktoś, taki wyciek, rozróbę, czy coś, odkryje minie prawie z miesiąc, ze względu na małe zainteresowanie nauczycieli (którzy rzadko się pojawiają, bo są głównie od prowadzenia lekcji, of course nie prowadząc ich, mają wiecznie wolne).

Soł tyle mam do napisania, z grubsza ujmując.
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

REANIMACJA! - Czyli na czym skupić fabułę? - Page 3 Empty Re: REANIMACJA! - Czyli na czym skupić fabułę?

Pisanie by Gość Wto Lip 15, 2014 6:45 pm

Tralala, Tsuki po czasie też się wypowie :C *le ogarnięcie Tsu*


Trzy z czterech moich postaci uczą się w Akademii Cross (jedna co prawda skończyła naukę i tylko udaje ucznia z nudów, ale liczy się, co nie?), więc uważam, że to dobry pomysł, żeby otworzyć zapisy jedynie na uczniów szkoły. Strasznie mało graczy interesuje się akademią. A przecież tak nie powinno być. Uważam, że w mieście powinno być jak najwięcej uczniów, właśnie ze względu na szkołę.

Pomysł z konkurencyjną szkołą też nie wydaje się być taki zły - może więcej osób się wtedy zainteresuje. Aczkolwiek uważam, iż stworzyć jeden temat w dziale "Świat" jako Akademia? Może jak będzie więcej osób, to stworzycie dla niej osobny dział?

Psst, ostatnio na forum zauważyłam dużo osób, to znaczy postaci, które mają "coś nie tak z głową" (tak, trzy moje postacie się do tego zaliczają, a Tsuki w szczególności), albo są na skraju załamania nerwowego. Więc wpadłam na pomysł ze szpitalem psychiatrycznym. Tak wiem, już jeden jest w slumsach, ale to ruiny. Tak więc sobie myślę, żeby stworzyć prawdziwy szpital psychiatryczny, gdzie będą trzymać biednych wariatów. Nie mam na myśli blokowania czyjejś postaci przez wsadzenie jej do zamkniętego pokoju, nic z tych rzeczy. Przecież, o ile jest to poparte logiką, można uciec lub zostać wypisanym.

Ale znając życie nie będzie chętnych na pacjentów i lekarzy :C

Jezusie, ale masło maślane z tego wyszło! TT^TT
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

REANIMACJA! - Czyli na czym skupić fabułę? - Page 3 Empty Re: REANIMACJA! - Czyli na czym skupić fabułę?

Pisanie by Estelle Sro Lip 16, 2014 11:17 pm

A teraz moje spóźnione ogarnięcie, ale dawno nie miałam czasu na forum, także wybaczcie <3

Tak może od złej strony, ale:

- Zablokowanie zapisów na mieszkańców to super pomysł! Jest ich od groma i to też w multikontach, więc jak się ogarnie zapisy na inne grupy może to pomóc w rozwinięciu forum i fabuły, bo tak to wszyscy dają się na zwykłego mieszkańca i nie udzielają w niczym, o.
- Co do konkurencyjnych szkół.. wystarczy tylko jedna. Ale można też to inaczej rozegrać. Zrobić konkursy między klasami dziennymi a nocnymi. Wtedy ciągle chodzi o jedną szkołę, a coś się w niej dzieje. Kiedyś dzienne klasy nie wiedziały zbyt dużo o nocnych i chętnie ich podziwiali.. a najlepiej mogliby się do nich zbliżyć podczas zawodów! No i jeszcze przydaliby się prefekci do pilnowania, by jakiś wampir nie zbliżył się zbyt blisko ucznia.
- Co tam jeszcze było.. pomysł Tsuki o zakładzie psychiatrycznym mi się podoba. Można to jakoś rozbudować... że wampiry zamykają tam ludzi i tak na prawdę robią sobie z nich potrafkę dopóki łowcy ich nie uwolnią lub łowcy zamykają tam wampiry dopóki im ktoś nie pomoże jakiś wierny sługus czy rodzina.

To chyba na razie tyle z mojej strony c;
Estelle

Estelle

Krew : Ludzka 0
Znaki szczególne : Bliza na nadgarstku [od ugryzienia], naturalne różowe włosy~
Zajęcia : Brak
Pan/i | Sługa : Brak.


https://vampireknight.forumpl.net/t838-estelle-namikaze

Powrót do góry Go down

REANIMACJA! - Czyli na czym skupić fabułę? - Page 3 Empty Re: REANIMACJA! - Czyli na czym skupić fabułę?

Pisanie by Gość Pią Lip 18, 2014 7:29 pm

Estelle napisał:Można to jakoś rozbudować... że wampiry zamykają tam ludzi i tak na prawdę robią sobie z nich potrafkę dopóki łowcy ich nie uwolnią lub łowcy zamykają tam wampiry dopóki im ktoś nie pomoże jakiś wierny sługus czy rodzina.

Z tego co mi wiadomo, to od trzymania wampirów to łowcy mają ruiny zamku w górach.

Chodziło mi raczej o szpital psychiatryczny z prawdziwego zdarzenia. Ale jak już mówiłam, zapewne nie będzie żadnych chętnych.

Ale za to wpadłam na inny pomysł. Moja postać, Lilith, ma ponad dwieście lat, szkołę już dawno skończyła, ale udaję uczennicę Akademii. Cóż, mogę zmienić jej rolę. Nauczycieli wciąż brakuje, dlatego wymyśliłam, że mogę być nauczycielką. Może opiekunem Nocnej Klasy, jeśli Administracja pozwoli? Chociaż znając charakter mojej postaci, to będzie ciekawie, naprawdę.

I oczywiście jako nauczycielka starałabym się robić jakieś konkursy między uczniami obu klas ^^ Bo pomysł Estelle z zawodami między klasami naprawdę mi się spodobał.

Ach! Brakuje też prefektów. Mam też postać uczennicy - Fumiko. Choć ona raczej się nie nadaje. Za to na tym koncie mam NPC - Aiko, wzorową uczennicę, która mogłaby pełnić tę funkcje. O ile NPC mogą zajmować jakieś stanowiska ^^
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

REANIMACJA! - Czyli na czym skupić fabułę? - Page 3 Empty Re: REANIMACJA! - Czyli na czym skupić fabułę?

Pisanie by Nadira Shiroyama Pią Lip 18, 2014 11:07 pm

Pomysły, pomysłami. Szkoda tylko, że wcześniej się nie wypowiadaliście... Szata graficzna jak i nowy szkielet forum jest już gotowy. Wymaga tylko drobnych dopracowań, także zmieniać nic już raczej nie będę.
Czemu ma to służyć? Przede wszystkim porządkowi oraz miejscu na nowe obiekty, na których główna fabuła ma się kręcić. Chcieliście coś nowego - będziecie mieli.

Ismena napisał:Chociaż nie wiem, czemu rozbudowie uległy wyżej wymienione tematy (gdzie większość graczy nie ma wstępu?), to się nie wypowiadam, bo może coś szykujecie, o czym mi nie wiadomo.
W jakim sensie nie ma wstępu? Te działy są widoczne dla wszystkich i tak pozostanie. Tylko Oświata jest ukryta. Jeżeli chodzi o wstęp fabularny, to chyba znasz "funkcjonowanie" takich miejsc.

Wraz z wprowadzeniem powyższego, zostanie ogłoszony nabór na poszczególne stanowiska (uczniowie obu klas w tym prefekci i medycy, nauczyciele, łowcy i szara policja). Grupa mieszkańców zostanie zamknięta na czas określony, aby wzbogacić ubogie grupy. Informuję Was już teraz, jeżeli ktoś jeszcze chce stworzyć mieszkańca, niech się pospieszy. Czas macie do 26 lipca.

Rozważając całokształt oraz aktywność użytkowników, pomysł z klubami jaki przedstawiałam, zostaje odsunięty. Poczekamy aż zbierze się więcej ludzi chętnych do gry. Widząc też Wasze zaangażowanie w eventy, nie widzę kolorowo rozwoju tych klubów.
Szkoły konkurencyjnej, jednak nie będzie.

Teraz ten szpital psychiatryczny...
Skoro tak bardzo chcecie jego prawidłowego funkcjonowania, to czemu jedna z Waszych postaci go nie przejmie fabularnie, nie wyremontuje i nie zajmie się "opieką" chorych umysłowo ludzi i wampirów? Nie tylko ja, Tess i nasi mistrzowie gry mamy Wam urozmaicać fabułę. Sami też dajcie coś od siebie. Bo jedyne co widać to: narzekanie, marudzenie, rzucanie pomysłami i milczenie (brak ich realizacji).

Tsuki, opiekunem klasy nocnej jest przewodniczący, którego już mamy.
Przy okazji. Jeżeli ktoś będzie chciał, lub chce, jakieś stanowisko w Akademii, to mile widziane będą normalne konta z postaciami. Nie żadne NPCe, które są tylko dodatkiem pomocniczym do fabuły. NPC mogą zajmować jakieś stanowiska, ale w Akademii wolę widzieć normalne postacie.
Nadira Shiroyama

Nadira Shiroyama

Krew : Szlachetna
Zawód : Właścicielka Teatru Pandora
Moce : Władza nad Lodem, Telekineza, Eksplozje, Zatrzymanie czasu.


https://vampireknight.forumpl.net/t165-nadira-shiroyama#187 https://vampireknight.forumpl.net/t168-nadira-shiroyama#190

Powrót do góry Go down

REANIMACJA! - Czyli na czym skupić fabułę? - Page 3 Empty Re: REANIMACJA! - Czyli na czym skupić fabułę?

Pisanie by Gość Sob Lip 19, 2014 8:35 am

Już jest przewodniczący? Musiałam to gdzieś przeoczyć, przepraszam.

Jeśli o mnie chodzi, to nie liczę tylko na Administratorów i MG, sama też chciałabym robić coś, co urozmaiciłoby grę innym graczom. Serio, ja tak bardzo chcę, żeby na forum coś się działo, a nie każdy zajmował się tylko sobą, swoją postacią i swoją fabułą.

Jeśli nie masz niż przeciwko chciałabym, żeby Lilith została nauczycielem, a Fumiko prefektem.

A co szpitala... W Akademii chcesz postacie, ale może nim się zająć jakiś NPC? Oczywiście, że mój. Bo niestety dużo osób chce tutaj coś zmienić, jednakże mało komu chce się ruszyć tyłek i wprowadzić swoje pomysły w życie.

Btw. Jeśli chodzi o zamknięcie zapisów na mieszkańców - dalej będzie można tworzyć np. kilkuset letnie wampiry, które jednak będą nauczycielami/uczniami w Akademii i czy w takim razie fabularnie będzie można kończyć szkołę i stawać się mieszkańcem?
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

REANIMACJA! - Czyli na czym skupić fabułę? - Page 3 Empty Re: REANIMACJA! - Czyli na czym skupić fabułę?

Pisanie by Nadira Shiroyama Sob Lip 19, 2014 8:48 am

Tsuki napisał: A co szpitala... W Akademii chcesz postacie, ale może nim się zająć jakiś NPC? Oczywiście, że mój. Bo niestety dużo osób chce tutaj coś zmienić, jednakże mało komu chce się ruszyć tyłek i wprowadzić swoje pomysły w życie.  
NPCe zajmują na forum jakieś stanowiska. Więc jeżeli chcesz przejąć obecny szpital psychiatryczny i nim pokierować, nie mam nic przeciwko. Osoba, która chciała ten szpital - nie pojawia się na forum. Także dział można przejąć i ożywić.

Tsuki napisał:Btw. Jeśli chodzi o zamknięcie zapisów na mieszkańców - dalej będzie można tworzyć np. kilkuset letnie wampiry, które jednak będą nauczycielami/uczniami w Akademii i czy fabularnie będzie można kończyć szkołę i stawać się mieszkańcem?
Oczywiście. Będzie można tworzyć wampiry z wyższym wiekiem niż ludzie. Po ukończeniu akademii ma prawo do życia jak zwykli obywatele miasta, czyli praca, rodzina itd.. Starsi gracze grę na forum zaczynali od bycia uczniami, a teraz ich postacie mają swoje rodziny i pracę.

Sprawy dotyczące pracy nauczyciela i prefekta, załatwiać można z Kaienem na fabule.
Nadira Shiroyama

Nadira Shiroyama

Krew : Szlachetna
Zawód : Właścicielka Teatru Pandora
Moce : Władza nad Lodem, Telekineza, Eksplozje, Zatrzymanie czasu.


https://vampireknight.forumpl.net/t165-nadira-shiroyama#187 https://vampireknight.forumpl.net/t168-nadira-shiroyama#190

Powrót do góry Go down

REANIMACJA! - Czyli na czym skupić fabułę? - Page 3 Empty Re: REANIMACJA! - Czyli na czym skupić fabułę?

Pisanie by Gość Sob Lip 19, 2014 10:49 am

W takim razie już biorę się za tworzenie odpowiedniego NPC'a. Ewentualnie jeśli pozwolisz, stworzę przy okazji też zbiorowe NPC w postaci personelu szpitala C: (Lekarze, pielęgniarki etc.) Oczywoście tylko i wyłącznie za Twoją zgodą. Mistrzem Gry nie jestem, więc nie mogę po prostu pisać za NPC, jeśli go wcześniej nie stworzyłam i nie został zaakceptowany.

A jeśli chodzi o Akademię, to załatwię tą sprawę jak najszybciej, jak tylko będę miała postacie wolne, bo póki co siedzą w wątkach i wygląda na to, że szybko z nich nie wyjdą.
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

REANIMACJA! - Czyli na czym skupić fabułę? - Page 3 Empty Re: REANIMACJA! - Czyli na czym skupić fabułę?

Pisanie by Nadira Shiroyama Sob Lip 19, 2014 11:14 am

Tsuki napisał:W takim razie już biorę się za tworzenie odpowiedniego NPC'a. Ewentualnie jeśli pozwolisz, stworzę przy okazji też zbiorowe NPC w postaci personelu szpitala C: (Lekarze, pielęgniarki etc.) Oczywoście tylko i wyłącznie za Twoją zgodą. Mistrzem Gry nie jestem, więc nie mogę po prostu pisać za NPC, jeśli go wcześniej nie stworzyłam i nie został zaakceptowany.

Przypomnę tylko, że wszelkimi sprawami dotyczącymi NPC zajmuje się Testament. W tej kwestii on ma ostateczne zdanie i od niego zależy, czy zezwoli na większą ilość NPCów. Także dalej, to już z nim pisz na ten temat.
Nadira Shiroyama

Nadira Shiroyama

Krew : Szlachetna
Zawód : Właścicielka Teatru Pandora
Moce : Władza nad Lodem, Telekineza, Eksplozje, Zatrzymanie czasu.


https://vampireknight.forumpl.net/t165-nadira-shiroyama#187 https://vampireknight.forumpl.net/t168-nadira-shiroyama#190

Powrót do góry Go down

REANIMACJA! - Czyli na czym skupić fabułę? - Page 3 Empty Re: REANIMACJA! - Czyli na czym skupić fabułę?

Pisanie by Gość Pon Lip 21, 2014 10:52 am

Wszystko załatwione z Testamentem. NPC stworzone i zaakceptowane. Czy mogę stworzyć nowe opisy miejsc w szpitalu? Bo wszystkie opisują niszczejący budynek. Poza tym, przydałoby się zmienić ogólnie opis szpitala ^^"
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

REANIMACJA! - Czyli na czym skupić fabułę? - Page 3 Empty Re: REANIMACJA! - Czyli na czym skupić fabułę?

Pisanie by Nadira Shiroyama Pon Lip 21, 2014 10:55 am

Tsuki napisał:Wszystko załatwione z Testamentem. NPC stworzone i zaakceptowane. Czy mogę stworzyć nowe opisy miejsc w szpitalu? Bo wszystkie opisują niszczejący budynek. Poza tym, przydałoby się zmienić ogólnie opis szpitala ^^"
Jasne że możesz. W razie edycji jakichś tematów czy opisu szpitala, to pisz do mnie albo do Tessa. Dokonamy zmian, ale treści musisz nam podesłać. : )
Nadira Shiroyama

Nadira Shiroyama

Krew : Szlachetna
Zawód : Właścicielka Teatru Pandora
Moce : Władza nad Lodem, Telekineza, Eksplozje, Zatrzymanie czasu.


https://vampireknight.forumpl.net/t165-nadira-shiroyama#187 https://vampireknight.forumpl.net/t168-nadira-shiroyama#190

Powrót do góry Go down

REANIMACJA! - Czyli na czym skupić fabułę? - Page 3 Empty Re: REANIMACJA! - Czyli na czym skupić fabułę?

Pisanie by Gość Pon Lip 21, 2014 11:09 am

Oczywiście, wszystkie opisy podeślę Ci na GG. Stworzę też kilka nowych miejsc, których nie ma opisów, a są chyba w każdym szpitalu.

+ Kiedy fabularnie Tsuki skończy szkołę to ona przejmie zarządzanie szpitalem.
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

REANIMACJA! - Czyli na czym skupić fabułę? - Page 3 Empty Re: REANIMACJA! - Czyli na czym skupić fabułę?

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content



Powrót do góry Go down

Strona 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach