Powiązania postaci

Strona 2 z 13 Previous  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Next

Go down

Powiązania postaci - Page 2 Empty Re: Powiązania postaci

Pisanie by Gość Sro Sty 09, 2013 9:33 am

Szukam sióstr i braci, rodzina jest liczna, więc przyjmę większość ludzi (;
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Powiązania postaci - Page 2 Empty Re: Powiązania postaci

Pisanie by Gość Pon Sty 14, 2013 3:09 pm

Dla Yuuśki przyjaciela z Europy, może być nawet Łowca, bo moja wampirzyca jest przyjazną personą. Żre tabletki krwi, z krwi ludzkiej nie korzysta wcale, chyba, że jakiś miły przyjaciel chce jej dać, to CZASAMI może. W Europie Yuu przebywała ok 50lat, więc duża przestrzeń czasowa. No <3 jak jakies pytania to pw moze byc xd.
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Powiązania postaci - Page 2 Empty Re: Powiązania postaci

Pisanie by Gość Pon Sty 14, 2013 10:52 pm

Poszukuję jakiejś rodziny. Brata, ciotek, kuzynek. Mogą być także jakieś zwykłe znajomości koleżeńskie czy przyjacielskie. Jakiś prześladowca, wróg albo też ktoś, kto by się kręcił koło Louisy.
Wymagam jedynie, aby posty były dłuższe i częstotliwość pojawia się na forum także była w miarę dobra

Zgłoszenia na pw ~~
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Powiązania postaci - Page 2 Empty Re: Powiązania postaci

Pisanie by Gość Sro Sty 16, 2013 10:47 pm

Poszukuję:

  • Poszukuję postaci łowców (może być góra 3), którzy byliby pozostałością grupy przed laty prowadzącej eksperymenty w tajemnicy przed całym stowarzyszeniem, czego wynikiem były osoby takie jak Mei (szczegóły historii w KP).
    Przede wszystkim moja postać byłaby dla takiego łowcy narzędziem do tępienia wampirów, najlepiej żeby nie miał czystych intencji i chciał wybijać nie tylko wampiry poziomu E, ale miał też ukryte motywy - aczkolwiek nie musi to wychodzić od razu. Szczegóły tej relacji najlepiej ustalać na PW, zatem czekam na zgłoszenia (można zgłaszać także NPC, może to być np. postać główna oraz dodatkowo 2 NPC łowców jeśli takowych posiada - będzie wygodniej). NIEAKTUALNE

  • Kai - był to chłopiec z laboratorium, także obiekt eksperymentalny, był wampirem. Po walce z Mei, odniesieniu rzekomo śmiertelnych ran po prostu zniknął (szczegóły w KP) - rzecz jasna nikt nie wie czy faktycznie zginął, a jeżeli żyje to jego przyszłość mogła być różna. Wymóg jest jeden - to musi być wampir, a jaki? Ponieważ nie wiadomo na pewno czy Kai był przemieniony w wampira czy też był wampirem od urodzenia, postać powinna być po prostu wampirza. Nie musi nosić tego imienia, wszak przez tyle lat mógł je zmienić. Może w ogóle chłopiec był iluzją? Może wszystko było manipulacją i sam "Kai" to zupełnie ktoś inny? Historia Mei jest na tyle dziwna i pełna zagadek że wszystko śmiało można ustalić na PW. AKTUALNE

  • Aha, szukam jeszcze dla Mei partnera - byłoby dobrze gdyby znalazł się na to miejsce wampir - można by odegrać początkowo konflikt interesów, wszak dziewczyna póki co istnieje po to by na rozkaz zabijać przedstawicieli tej rasy. Aczkolwiek w tym wypadku można ustalić przeróżne scenariusze, od początkowej niechęci do późniejszego uczucia. Chodzi mi przede wszystkim o przywrócenie w dziewczynie człowieczeństwa które niewątpliwie trochę utraciła będąc narzędziem.
    Mógłby to też być łowca (z tych dobrych, trzymających się prawa), ktoś kto sprowadziłby ją na właściwą drogę.AKTUALNE

  • Warunkiem jest przede wszystkim częste bywanie i pisanie przez userów ładnych, rozwiniętych postów o sensownej treści.
    Proszę o zgłaszanie się na PW



Ostatnio zmieniony przez Mei dnia Sob Sty 26, 2013 7:45 pm, w całości zmieniany 1 raz
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Powiązania postaci - Page 2 Empty Re: Powiązania postaci

Pisanie by Gość Nie Sty 20, 2013 7:06 pm

Wszyscy mają, Sophie też chce, o!

    O co dokładnie chodzi? Ot, poszukuje służących. Jest mi obojętne to czy będzie, to chłopiec czy dziewczyna, ważne żeby ktokolwiek się zgłosił. Również wiek jak i rasa latają mi koło nosa także walcie do mnie drzwiami i oknami ja przygarnę wszystko i wszystkich! [<3] Jedynym moim wymogiem jest to, aby potencjalni chętni pisali sensowne w miarę długie, czytelne posty. Tyle ode mnie ... Wszystkich zainteresowanych kieruje na PW ~
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Powiązania postaci - Page 2 Empty Re: Powiązania postaci

Pisanie by Irasuto Sob Lut 02, 2013 10:32 am

Powiązania postaci - Page 2 Fffffffff_xsxersq

Osoby poszukiwane to:
- nie może być wampirem
- jakiekolwiek doświadczenie bojowe
- chęć uczestniczenia w tworzeniu organizacji anty- wampirzej
Użytkowników zainteresowanych ogłoszeniem proszę o kontakt PW

Powiązania postaci - Page 2 Aktualnep_xsssqwq
Irasuto

Irasuto

Krew : Ludzka 0
Zajęcia : Brak


https://vampireknight.forumpl.net/t587-irasuto-kanashimi https://vampireknight.forumpl.net/t894-irasuto#7504

Powrót do góry Go down

Powiązania postaci - Page 2 Empty Re: Powiązania postaci

Pisanie by Gość Pon Lut 04, 2013 9:24 pm

Potrzebuję...
Osób dorosłych z którymi Asane mógłby nawiązać jakieś relacje. Wampir/człowiek - obojętnie.
Jakie konkretnie relacje? To wolę omówić na PW. Mogę nawet zaproponować coś od ręki jak przeczytam KP zgłaszającego się, by ten nie musiał nadwyrężać czupryny jeśli pomysłu...nie posiada. Naturalnie, jeszcze lepiej by wszystko wyszło w praniu na fabule, bo nie lubię ustalać z góry co i jak.

Uwagi
-Proszę zwrócić uwagę na wiek mojej postaci, a co za tym idzie, że gadanie i tworzenie prywatnych relacji poza szkołą z nastolatkami...jest kłopotliwe i zbędne. Naturalnie, jeśli jakiś bożyszcz ma pomysł na jakąś ciekawą relację/znajomość chętnie rozpatrzę.

avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Powiązania postaci - Page 2 Empty Re: Powiązania postaci

Pisanie by Banshee Wto Lut 05, 2013 1:20 pm

Przygarnę w s z y s t k o co się rusza i nie tylko.
Tak więc:
  • od ukochanych sługusów, których Ban będzie traktować tak jak na to zasłużą,
  • przez prześladowców wszelkiej maści,
  • znajomych - niekoniecznie przyjaciół,
  • wrogów,
  • sprzymierzeńców,
  • nauczycieli od wielu wielu różnych rzeczy...
  • zabawki,
  • kochanków
  • po smaczny obiadek i kolację.


Zapraszam na PW z pomysłem jak i bez niego, można razem ruszyć głową i coś wymyślić, a i też można zdać się na los i zbieg wydarzeń na fabule.
Wymagań dużych nie mam.
Cierpliwość cnotą w tym przypadku będzie gdyż nie mam przeważnie czasu na więcej niż jeden post dziennie. Długość postów wiem, że zależy często od dnia i godziny jak i sytuacji na fabule, ale lubię treściwe i ciekawe, rozbudowane aby było na co odpisywać. Wierzę żarliwie, że wszyscy użytkownicy utrzymują dobry i wysoki poziom pisania.

Dziękuję... A K T U A L N E
Banshee

Banshee

Krew : Czysta (C)
Znaki szczególne : Kolor oczu.
Zajęcia : Brak
Moce : Hipnoza, Ból, Uleczanie.


https://vampireknight.forumpl.net/t99-banshee-sachiko-fumikana#161 https://vampireknight.forumpl.net/t106-banshee

Powrót do góry Go down

Powiązania postaci - Page 2 Empty Re: Powiązania postaci

Pisanie by Gość Sro Lut 06, 2013 10:13 pm

    Poszukuję kogoś, kogo Marceille z jakiegoś powodu ( w zależności od osoby, cech, gestów, specyficznego bycia, etc. ) by naśladowała, chciała być taka sama, ot. Nie może być to uczeń akademii, ktoś starszy, bądź w tym samym wieku. Płeć i rasa są mi zupełnie obojętne.
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Powiązania postaci - Page 2 Empty Re: Powiązania postaci

Pisanie by Gość Wto Lut 12, 2013 7:54 pm

Mam małą propozycję...
Z chęcią stworzyłabym postać ludzkiego dziecka. Osoba, która zdecyduje się je przygarnąć, będzie mogła zdecydować o imieniu, wieku, płci i wyglądzie. Historia do wspólnego uzgodnienia.
Zapraszam zainteresowanych. Kontakt przez PW.
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Powiązania postaci - Page 2 Empty Re: Powiązania postaci

Pisanie by Gość Wto Lut 19, 2013 5:11 pm

Żeby w życiu nie było nudno, to trzeb znaleźć kogoś, kto urozmaiciłby fabułę. W związku z tym poszukuję na początek jakiegoś dobrego przyjaciela bądź też przyjaciółki. Jednego/jedynej w swoim rodzaju, toteż będzie nękała, na każde skinienie pojawi się obok. W pewnym sensie również brałaby tę osóbkę za swój autorytet, a dodatkowo mogłaby liczyć na ową personę w trudnych sytuacjach.
Dalej... Znajomi, którzy od czasu do czasu mieliby ochotę na wspólną pogawędkę, wyjście gdzieś, Bóg wie, co do głowy jeszcze wpadnie.
Na koniec jeszcze jakiś jednostek rodziny. Siostra, brat, czy obie te wersje, kuzynki, kuzyni (czego dusza zapragnie) Krew, płeć i inne rzeczy nie mają znaczenia. Jest tylko jedna prośba, a mianowicie chciałabym, żeby posty nie zawierały minimum, które wymaga forum, bo lepiej czyta się i odpisuje na nieco dłuższe (co nie oznacza, że potrzebuję esejów). Ewentualnie własne propozycje, wyjść można z inicjatywą na PW i wtedy coś pokombinujemy.

Aktualne
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Powiązania postaci - Page 2 Empty Re: Powiązania postaci

Pisanie by Gość Wto Lut 19, 2013 5:49 pm

Wiem, że Ev nie jest jakąś sex bombą, lecz może znajdzie się ktoś, komu się jednak spodoba? Płeć oczywiście męska, rasa dowolna, może być nawet wampir E. Wymogów co do postów brak, gdyż sama nigdy nie pisałam referatów, byleby tylko był pomysł na fabułę.
Aktualne
Kontakt na PW.
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Powiązania postaci - Page 2 Empty Re: Powiązania postaci

Pisanie by Irasuto Czw Lut 21, 2013 2:34 pm

Poszukuję osób (ludzi) chętnych do rozwoju fabularnego nowopowstałej organizacji LINK chętni pisać na PW lub GG.

Powiązania postaci - Page 2 Aktualnep_xsssqwq
Irasuto

Irasuto

Krew : Ludzka 0
Zajęcia : Brak


https://vampireknight.forumpl.net/t587-irasuto-kanashimi https://vampireknight.forumpl.net/t894-irasuto#7504

Powrót do góry Go down

Powiązania postaci - Page 2 Empty Re: Powiązania postaci

Pisanie by Clau Pią Lut 22, 2013 11:35 pm

Clau również poszukuje kogokolwiek do pisania na fabule. Dopiero zaczynam przygodę z forami pbf i nie mam żadnego doświadczenie więc będę wdzięczna za wyrozumiałość. Płeć, rasa, charakter, wygląd to wszystko jest mi obojętne i moją jedyną prośbą jest zbytnie nie pastwienie się nad tą biedną małą istotką ... choć w sumie nawet to mi nie będzie specjalnie przeszkadzało. Proszę pisać na pw.
Aktualne
Clau

Clau

Krew : Ludzka 0
Znaki szczególne : Blizny - malutkie które są właściwie wszędzie, ślady po pazurach na ramionach, po ranie szarpanej na karku,kilka małych i dwie duże blizny po kłach na szyi, a na brzuch po mnóstwie ran szarpanych i ciętych.
Zawód : Uczeń, dorywcza praca w piekarni
Zajęcia : Dzienne
Pan/i | Sługa : Pan - Dastan


https://vampireknight.forumpl.net/t932-clau-ventoria https://vampireknight.forumpl.net/t1005-clau

Powrót do góry Go down

Powiązania postaci - Page 2 Empty Re: Powiązania postaci

Pisanie by Aimi Sro Lut 27, 2013 4:33 pm

Powiązania postaci - Page 2 73245758


.
.
.
Aimi

Aimi

Krew : Szlachetna
Znaki szczególne : Zawsze czerwone oczy, herb rodu wytatuowany na prawym ramieniu.
Zawód : Modelka, celebrytka
Zajęcia : Brak
Moce : Władza nad lodem, telekineza, manipulacja, magiczna krew.


https://vampireknight.forumpl.net/t590-amelie#790 https://vampireknight.forumpl.net/t793-aimi

Powrót do góry Go down

Powiązania postaci - Page 2 Empty Re: Powiązania postaci

Pisanie by Gość Sob Mar 23, 2013 3:36 pm

Znajdzie się ktoś, kto by chciał zostać kimś dla Minako? Kolegą, koleżanką, wrogiem, przyjacielem, chłopakiem, narzeczonym, mężem, kochankiem?
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Powiązania postaci - Page 2 Empty Re: Powiązania postaci

Pisanie by Gość Czw Kwi 04, 2013 10:43 am

A wiec jako iż nutella ostatni lekko mi wegetuje i takie tam trzeba kogoś poszukać. A więc może to być jakaś daleka rodzina, ktoś kto będzie chciał być przyjacielem nutelli czy coś, kochanką i takie tam. Ogólnie jestem otwarty na propozycje jakie wysuniecie. Jak coś to pisać na pw.
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Powiązania postaci - Page 2 Empty Re: Powiązania postaci

Pisanie by Gość Czw Kwi 11, 2013 12:38 am

Poszukuję każdego, kto się nawinie. Obojętnie czy człowiek, czy wampir. Zależy mi na kimś kto wprowadziłby mnie i moją postać w fabułę. Jestem otwarta na wszelkie propozycje.
Do końca maja będę odrobinę mniej aktywna, ale będę starała się unikać jakiś dłuższych nieobecności. Po maturze będę wolna.
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Powiązania postaci - Page 2 Empty Re: Powiązania postaci

Pisanie by Gość Nie Kwi 21, 2013 4:36 pm

POSZUKUJĘ ZNAJOMOŚCI
nie wstydźcie się

  • Najlepsza przyjaciółka/najlepszy przyjaciel
    Osoba, za którą Anastasiya mogłaby oddać życie, obronić przed wampirem oddając krew czy po prostu odwracać uwagę. Świetnie by się dogadywali, starali się jak najczęściej spotykać, rozmawialiby o wszystkim i niczym oraz knuli niecne plany. Od czasu do czasu mogłyby się zdarzyć małe docinki, ale to raczej z sympatii. Traktowaliby się niczym rodzeństwo.
    ! Jeśli byłby to człowiek nie wiedzący o istnieniu wampirów, Nastia robiłaby wszystko, aby uchronić go przed tymi bestiami, ewentualnie po jakimś czasie uświadomiłaby go w fakcie ich istnienia. (Zależy, czy osoba by chciała czy nie)


Wymagania:
- Posty -> mniej więcej 9-10 linijek, abym miała na co odpisywać.
- Nie aspołeczna, dobrze by było, gdyby robiła coś więcej niż tylko siedziała i np. non stop czytała książki.
- Cierpliwość, gdyż nie odpisuję po 10 minutach.
- CZŁOWIEK.
- Może być jej współlokatorką/współlokatorem -> >Patrz<

Aktualne

  • "Przyjaciel" - Wampir
    Teoretycznie to powinna nienawidzić każdego wampira, jednak poszukuję małego wyjątku.
    Nie do końca czułaby się swobodnie przy owym wampirze, nigdy nie powiedziałaby mu wprost, że jest przyjacielem, jednak w głębi czułaby, że może mu zaufać, przynajmniej w małym stopniu. Oczywiście jak przy każdym zachowywałaby się nieco inaczej, plątała we własnych słowach oraz wyglądałaby na niezdarę. Mogłaby się z nim śmiać, żartować ale z umiarem.


Wymagania:
- To, co wyżej.
- Krew: tylko nie poziom E, ewentualnie taki zamieniający się dopiero, jak Zero w VK, ale w ostateczności bez większej agresji... *gotowa od czasu do czasu oddać mu krew np. z dłoni*

Nieaktualne

  • ŁOWCA WAMPIRÓW
    Tak, właśnie o niego mi chodzi. Załóżmy, że znałby łowcę, który podarował prawie 3 lata temu Anastasiyi broń anty-wampirzą (na Ukrainie). Może nawet kolegowali się?
    Postanowił więc od czasu do czasu obserwować dziewczę, jako, że rodzina oraz jego kumpel prosili, by nic poważniejszego sobie/innym nie zrobiła. (Jak wiadomo podejmowała pochopne decyzje i w sumie mogłaby zabić nawet niewinnego wampirka, wystarczy prowokacja) Miałby na uwadze, że Anastasiya ma duże kwalifikacje do tego, by w przyszłości dołączyć do grupy łowców.
    Mile widziana pomoc z pociskami do broni~


Wymagania:
- Te, co w "BFF".
- Mężczyzna.
- Człowiek/Wampir, bez różnicy, choć preferuję człeczynkę.

Aktualne

  • INNE ZNAJOMOŚCI
    Może macie jakiś pomysł na znajomość z Ukrainką? Czy to zwykli kumple, czy może coś specyficzniejszego? Wymagania takie jak wyżej.

Aktualne

Oprócz powyższych informacji, należy pamiętać, iż Ana nie przepada za krwiopijcami.

* B o n u s i k
Wszelkie porwania, przetrzymywania, akcje i tego typu rzeczy -> można pisać, ale bez większych okaleczeń proszę ;_;

KONTAKT: PW.


Ostatnio zmieniony przez Anastasiya dnia Sob Kwi 27, 2013 3:07 pm, w całości zmieniany 8 razy
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Powiązania postaci - Page 2 Empty Re: Powiązania postaci

Pisanie by Gość Nie Kwi 21, 2013 7:53 pm

Tak więc i ja tutaj się zgłoszę. Czego poszukuję? Właściwie, to polegam na was, Moi Drodzy! Każdą ofertę relacji, jaką może chcielibyście posiadać z moimi dwoma postaciami (czyli Megumi oraz Vivianne) zostaną przemyślane, wspomogę was z rozwinięciem waszego pomysłu. Na pewno żaden nie zostanie odrzucony.
Ktoś byłby chętny? Miło by było, jakby się okazało, że tak będzie.
Kontaktować się można ze mną poprzez wiadomość prywatną - standardowo. Ale jeśli komuś za daleko do napisania wiadomości może tutaj się zgłosić, nie ma problemu, lecz i także czekam na wasze propozycje na czacie!
Start! : D
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Powiązania postaci - Page 2 Empty Re: Powiązania postaci

Pisanie by Gość Czw Kwi 25, 2013 9:38 pm

Panie i panowie! UWAGA!
Kaśka, jako piękna i niezależna kobieta, szuka kilku relacji z jakimiś fajnymi osóbkami. Przyjmę wszystko, lubię wymyślać i chętnie obgadam co się da, ale może najpierw kilka konkretów.
Katherine poszukuje kochanka/ki. Tak właśnie może to być chłopak czy dziewczyna lub ktoś taki i taki ;d, o! Rasa również jest nie ważna. Oczekuję jedynie, że ich romans byłby bardzo ciekawy, wiecie musi się dużo dziać! Może to być stały związek lub też sporadyczne spotkania. Oczekuję w miarę długich i spójnych postów, lubię mieć na co odpisywać.

Przyjaciele czy znajomi jak najbardziej mile widziani! Może to być ktoś nowy, albo ktoś z jej przeszłości. Katherine pochodzi z Anglii, więc można to jakoś fajnie połączyć. Na ogół nie znosi wampirów, jednak ich również nie skreślam.

Wroga, uwaga musi być to mężczyzna i do tego człowiek i łowca w jednym! Tak chodzi tutaj o typową konkurencję i rywalizację, np. w ilości pokonanych wrogów, byciu lepszym w jakiś misjach czy też cokolwiek innego. Dokuczaliby sobie i nie znosili się wzajemnie, jednak kto się czubi ten się lubi c'nie? Kiedyś mogliby zostać przyjaciółmi a nawet coś bardziej....

Pana, tak właśnie dobrze słyszeliście. Wampira, rangi B lub A. I nie chodzi mi tutaj o relacje typu przynieś i pozamiataj. wampir byłby kimś w rodzaju jej opiekuna, oczywiście wszystko do dopracowania. Ona w zamian mogłaby zabijać dla niego potwory rangi E, czy też czasami, niby niechcący napomnieć coś o planach łowców. Ogólnie Kath byłaby raczej niezależna, jednak czasami wykonywałaby jego rozkazy, oczywiście wszystko w swojej cenie.

zapraszam na pw~
serio nie gryzę! <3
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Powiązania postaci - Page 2 Empty Re: Powiązania postaci

Pisanie by Gość Pon Kwi 29, 2013 10:28 am

Pan Szlachetny poszukuje pięknej, miłej pani (rasa obojętna) do przelotnego romansu. Gwarantuje dyskrecję na 100 % i higienę. Ma własne M. szybki samochód o sporym tylnym siedzeniu na miłosne igraszki.

Wymagania:

- Aktywność na forum
- Czytelne posty
- Chęci <3

Zapraszam na PW.
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Powiązania postaci - Page 2 Empty Re: Powiązania postaci

Pisanie by Gość Pon Kwi 29, 2013 11:44 am

Ringo napisał:Pan Szlachetny poszukuje pięknej, miłej pani (rasa obojętna) do przelotnego romansu. Gwarantuje dyskrecję na 100 % i higienę. Ma własne M. szybki samochód o sporym tylnym siedzeniu na miłosne igraszki.

Wymagania:

- Aktywność na forum
- Czytelne posty
- Chęci <3

Zapraszam na PW.


Już ja Ci nie wystarczam, no pięknie ;__;
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Powiązania postaci - Page 2 Empty Re: Powiązania postaci

Pisanie by Gość Sro Maj 01, 2013 8:47 am

Poszukuje członków rodziny. Miyu została oddana do sierocińca mają dwa lata więc nikogo nie pamięta. Ale nie wiedzę problemu by jakiś krewny odnalazł ją :). Znalazłam już siostre, ale chętnie powiększe rodzinę o jakieś kuzynki/kuzynów, ciotki, wujków, braciszka ( ^^) Ludzie lub wampki dawniej ludzie mogą się zgłaszać

Szukam również partnera ... albo raczej dobrego przyjaciela dla Miyu. Może być to ludź, wampir bez różnicy byle by nie chciał jej wszamać, a przynajmniej nie wciąż : d Musi być dość wyrozumiały, bo Miyu ma trudny do ogarnięcia charakter.


To na razie tyle, czekam na zgłoszenia na PW : 3

AKTUALNE!


Ostatnio zmieniony przez Miyu dnia Czw Maj 02, 2013 7:57 am, w całości zmieniany 1 raz
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Powiązania postaci - Page 2 Empty Re: Powiązania postaci

Pisanie by Gość Czw Maj 02, 2013 7:13 am

Czy znajdzie się osoba na tyle wytrzymała psychicznie i fizycznie, by stać asystentem/ką starej wampirzycy w jej laboratorium? Wymagań technicznych brak, a fabularne są takie:

1. Asystent musi mieć skończone co najmniej 18 lat ( za straty materialne w dzieciach nie odpowiada).
2. Powinien interesować się naukami ścisłymi.
3. Być posłusznym i mieć szybką pamięć.
4. Być gotowym do poświęceń.

Po za tym, przydałoby się jeszcze kilka innych osób, które mogłyby zostać dla wampirzycy wrogami/ sprzymierzeńcami/ przyjaciółmi/ towarzyszami wspólnej konwersacji przy herbacie/ kochankami itp... Najlepiej, by zaproponowały jakiś pomysł na wspólną fabułę.


Kontakt na PW.
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Powiązania postaci - Page 2 Empty Re: Powiązania postaci

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content



Powrót do góry Go down

Strona 2 z 13 Previous  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach