Powiązania postaci

Strona 13 z 13 Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13

Go down

Powiązania postaci - Page 13 Empty Re: Powiązania postaci

Pisanie by Elliot Pon Lip 13, 2015 8:52 pm

Elliot napisał:
Elliot napisał:
MINI KONKURS!



Z racji, że fabularnie planujemy wraz z Yvelin dziecko, chcemy zrobić mini konkurs na osobę, która mogłaby tym dzieckiem zagrać. O ile będą jacyś chętni, heh. Oczywiście byłby lub byłaby, to postać krwi szlachetnej.


    Mamy drobne wymagania:
  • Trochę dłuższy pobyt na forum (z miesiąc)
  • Aktywność (aby nie było, że ktoś się będzie pojawiał raz na ruski rok. Ale przerwy tygodniowe rozumiemy ofc. Każdy ma życie, nie)
  • Pisanie treściwych i chociaż średniej długości postów (tak na długość avka?)
  • NIE MOŻE to być osoba, która ma już postać krwi A


Co do charakteru - sami sobie wymyślacie. W końcu to Wasza postać, ma się nią dobrze prowadzić! Wygląd jedynie się ustali i moce. Po jednej będzie trzeba mieć od rodzica, no i do któregoś (bądź obu) być podobnym. Płeć na razie nie jest ustalona, podajcie swoje pomysły.

Taki mały schemat do wypełnienia:
Kod:
Pomysł na postać (jej płeć, ewentualny wygląd i imię):
Charakter:
Stosunek z rodzicami:
Czemu chciałbyś ją prowadzić:

Zaznaczamy, że dziecko nie będzie szybko rosło, więc nie ma że się rodzi i już nim prowadzicie - trochę potrwa zanim będzie mieć te trzy latka. Tak samo z dorastaniem później. Nie chcemy od razu nastolatka c;

Zgłoszenia prosimy o przesyłanie na PW do mnie i Yvelin. Termin przyjmowania zgłoszeń do 30.06.2015 r. Myślę, że to sporo czasu aby sobie przemyśleć kandydaturę i pomysły c; Zachęcamy!

Ponawiam zgłoszenia do 13.07.15 r bo mała liczba graczy się zgłosiła a nóż ktoś jeszcze byłby zainteresowany. Jeśli osoby które zgłosiły się mają kolejne pomysły można dosłać. Enjoy


Konkurs zakończony, dziękujemy za zgłoszenia. Osoba na to stanowisko została już wybrana
Elliot

Elliot

Krew : Szlachetna
Znaki szczególne : Na obu rękach ma "rękawy" tj. tatuaże od ramion do nadgarstek.
Zawód : Bokser.
Zajęcia : Nocne
Pan/i | Sługa : Caterina, Elise [NPC]
Moce : KP.


https://vampireknight.forumpl.net/t278-elliot-kuroiaishita#313

Powrót do góry Go down

Powiązania postaci - Page 13 Empty Re: Powiązania postaci

Pisanie by Gość Wto Lip 14, 2015 3:20 pm

Marcelle napisał:Szukam rodziny! Najchętniej brata tudzież siostry. Albo jedno i drugie! Dalszym pokrewieństwem również nie pogardzę, aczkolwiek sprawą priorytetową jest dla mnie zdobycie rodzeństwa. Chętnie przygarnę też grupkę znajomych/przyjaciół. Po prostu osób, które poznała bądź dopiero pozna - nie stawiam warunku, że relacja pomiędzy postaciami musi być odgórnie ustalona. Wszystko może się przecież rozwinąć fabularnie. Do wyboru, do koloru.
Jacyś prześladowcy, oprawcy też mogą się trafić. Na dobrą sprawę mogę uczynić z młódki nawet niepokorną służkę.

Wszystkich chętnych kieruje na PW.

Ponawiam.
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Powiązania postaci - Page 13 Empty Re: Powiązania postaci

Pisanie by Hachiko Wto Lip 14, 2015 6:58 pm

Poszukuję:
- chętnych osób na fabułę, ponieważ moja właściwie padła. Kogo dokładnie? Kogoś z dalszej rodziny, jakiś wrogów, tudzież innhch samców na wspólne łowy
- kochanka, może jakiegoś partnera, kto wie, takie rzeczy whjdą w praniu, o!
- chętnego gracza, który przejąłby konto córki Hachiko - Banshee, krwi B.
Wymagania:
- pomysł na grę, by można wspólnie nad czymś pogłówkować wspólnie
- chęci na grę, to przede wszystkim
- liczy na dobrą zabawę przy fabule
- co do konta Banshee - pomysł na postać : )

Zgłoszenia na pw! Czekam z niecierpliwością, Krwawa Dama!
Hachiko

Hachiko

Krew : Czysta (B)
Znaki szczególne : Rozdwojenie jaźni. Mała blizna na lewym policzku. Brązowa plamka na łopatkach.
Zawód : Sadystka.
Zajęcia : Brak
Pan/i | Sługa : Sługa: Shogo, Karasu Ruka.
Moce : Mocne.


https://vampireknight.forumpl.net/t171-krwawa-dama https://vampireknight.forumpl.net/t588-leadris#788

Powrót do góry Go down

Powiązania postaci - Page 13 Empty Re: Powiązania postaci

Pisanie by OP Garruch Wto Lip 21, 2015 2:53 pm

Garruch napisał:Szukam wszelakiej maści ludzi i wampirów do współpracy na rzecz miasta. Co będziemy robić? Uszczuplać władzę Samuru oczywiście.
Ludzie zostaną przeszkoleni na łowców, łowcy zostaną przeszkoleni w magii, a wampiry zyskają protekcję łowców jako sojuszników ( z dozą braku zaufania oczywiście, ale to chyba zrozumiałe).
Chętnych kieruję na PW.
Co mogę zagwarantować? Z mojej strony dość szybkie odpisy. Sprawę szkoleń rozwinę dopiero wtedy, kiedy zbierze się kilku aktywnych graczy.
Miasto Cie potrzebuje- graczu!

Ponawiam. Od razu mówię, że mam już dość olewających 'zadania', a więc tacy zostaną wywaleni po 2 najwyżej olanych misjach. Nie jestem jednak taki straszny~~ Jak chociaż zrobicie ukłon w stronę tego zadania i mi o tym powiecie, nie będę wyciągał konsekwencji z tego... tylko też bez przesady z tym~~
OP Garruch

OP Garruch

Krew : Ludzka 0
Znaki szczególne : Czerwone oczka, spiłowane ząbki(kły pozostawione), tatuaż na karku
Zawód : Łowca/Staromodny inkwizytor
Magia : Poszukaj ._.


https://vampireknight.forumpl.net/t1166-garruch

Powrót do góry Go down

Powiązania postaci - Page 13 Empty Re: Powiązania postaci

Pisanie by Gość Pią Lip 31, 2015 3:34 pm

Skoro inni to ja też ponawiam!
Julia napisał:Poszukuje!
Na początek jedną osobę, którą Julia mogłaby uczyć języka włoskiego :). Dziewczyna dzięki temu się utrzymuje. Rasa i wiek zupełnie dowolne ^^

~Aktulane!
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Powiązania postaci - Page 13 Empty Re: Powiązania postaci

Pisanie by Gość Czw Sie 06, 2015 7:04 pm

Poszukuję:

Pana lub Panią- istotę rasy ludzkiej, której przodkowie byli łowcami. Zginęli oni kilkadziesiąt lat wcześniej z rąk grupy wampirów, do której należała Nae. Dziewczyna, chcąc odpokutować grzechy przeszłości, poprzysięgła służyć danemu człowiekowi i jego rodzinie, dopóki ci nie zwolnią jej z przysięgi. Mile widziana jakaś konkretna rola w służbie postaci, zamiast zwykłego "podaj, przynieś, pozamiataj". Choć w zwykłych obowiązkach też będzie pomagać.
Znaleziony

Dawnego przyjaciela- wampira, członka grupy z którą Nae przeprowadziła w przeszłości atak na bazę łowców. Nie rozumie on (lub ona), czemu po powrocie "do żywych" dziewczyna tak się zmieniła i stara się przywrócić ją do, według jego mniemania "prawdziwej natury wampirów", czyli żądzy mordu i władzy.

Kontakt PW


Ostatnio zmieniony przez Nae dnia Sob Sie 08, 2015 6:57 pm, w całości zmieniany 1 raz
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Powiązania postaci - Page 13 Empty Re: Powiązania postaci

Pisanie by Gość Sob Sie 08, 2015 6:28 pm

UPDATE!

POSZUKUJĘ!


  • Dziecka - a tak! Ale nie małego, o nie nie nie! Poszukuję kogoś kto wcieli się w rolę syna/córki Rei, o którym/ej wampirzyca nie miała pojęcia. Jak to możliwe? Cóż, szczegóły na PW. Relacja będzie NEGATYWNA....i to BARDZO. Chodzi mi o kogoś kto będzie chciał nie tylko namieszać w życiu Rei, będzie chciał/a je zniszczyć. Niekoniecznie przez ciągłą walkę fizyczną, ale i inne intrygi.
    Tu mogę zdradzić że dzieciaczkowi "wyprano mózg", naładowano różnymi kłamstwami na temat mamy, zatem taki potworek sobie dorósł i ma za zadanie uprzykrzyć rodzicielce życie.
    Oczywiście wymagana rasa to wampir aczkolwiek nie musi być krwi B, C też spoko.
    Ponadto, nie wymagam tworzenia specjalnie postaci - jeśli masz postać, której historia jest na tyle elastyczna lub jesteś gotów/gotowa ją zmodyfikować, to zapraszam!
    Szczegóły tego układu są dość ważne więc prosze o kontakt na PW.

    I jeszcze podbijam poprzednie poszukiwania:
    *Partner - co tu dużo mówić, Rei ma ograniczony czas ze względu na cykl hibernacji, ale dzięki temu cała historia może zyskać na barwnej treści, licznych zwrotach akcji itd. itp. Właściwie jestem otwarta na propozycje co do rasy, zależy mi jednak by sama relacja była na zasadzie love/hate, więc początek możemy mieć nawet bardzo zły xD Po prostu fajnie by było gdyby ten związek mógł ewoluować z biegiem czasu. Niczego nie wykluczam! Czekam na propozycje!


AKTUALNE
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Powiązania postaci - Page 13 Empty Re: Powiązania postaci

Pisanie by Gość Sob Sie 08, 2015 9:52 pm

Pana... Panią.... Stwórcę.

Najlepiej jakby był to wampir szlachetny, który swego czasu dziabnął sobie w szyję dziewczę i przemienił. Na pewien czas zostawił, aby kręciła się samopas po mieście i straszyła ludzi, a teraz chce mieć swoją bestyjkę gdzieś pod ręką, aby biegała jak chłopiec na posyłki po świeżą prasę do kiosku, albo po ludzki pojemniczek z krwią.

Jeżeli jednak nie znajdzie się, żadne wampirzysko poziomu A, to zapraszam również innych.

PW - szczegóły do ustalenia, obgadania i takie tam.
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Powiązania postaci - Page 13 Empty Re: Powiązania postaci

Pisanie by Gość Sro Sie 19, 2015 7:16 pm

Dodatkowe poszukiwania.

Sługa- Wszyscy, którzy byli jej poddani przed przyłączeniem się do łowców, zginęli za jej rozkazami. Tak już jest na wojnie. Lecz kiedy było to możliwe, Nae zawsze dbała o tych, którzy byli wobec niej lojalni. Nadal stara się to robić. Tak więc, jeśli trafiłaby się jakaś zbłąkana dusza, która szuka wsparcia za cenę posłuszeństwa, wampirzyca chętnie ją przygarnie.

Matka- Wampirzyca licząca sobie przynajmniej 200 lat. Jej status krwi leży w przedziale od A do c, poziomy D i E odpadają ze względu na to, że pochodzi ona z wampirzej rodziny. Charakter i reszta historii, po za tą związaną z dziećmi, dowolne.

Kontakt PW
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Powiązania postaci - Page 13 Empty Re: Powiązania postaci

Pisanie by Gość Sob Wrz 05, 2015 3:04 pm

Poszukuję!

1. Jakichś znajomych, najchętniej płci męskiej... którzy nie boją się popisać, o!
2. Pana/Panią - oczywiście wolałbym płeć męską, ale jeśli znajdą się chętne panie, nie pogardzę. Oczywiście Mark nie jest uległą i do rany przyłóż postacią, zatem trzeba będzie go zmusić do służby, o co mi przecież chodzi.

Zapraszam na PW!
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Powiązania postaci - Page 13 Empty Re: Powiązania postaci

Pisanie by Gość Czw Wrz 10, 2015 6:47 pm

Lolz, to tak w skrócie rzecz ujmując, szukam wszystkich i wszystkiego. Nie mam jakiś z góry ustalonych wymagań i innych pierdół. Wszystko jest mi obojętne. Zgarnę na relejszyn każdego, kto się tylko napatoczy. Chętnych kieruję na PWu.

Elo.
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Powiązania postaci - Page 13 Empty Re: Powiązania postaci

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content



Powrót do góry Go down

Strona 13 z 13 Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach