Powiązania postaci

Strona 11 z 13 Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Next

Go down

Powiązania postaci - Page 11 Empty Re: Powiązania postaci

Pisanie by Gość Pią Mar 27, 2015 12:36 am

    Szukam absolutnie wszystkiego :< Przyjaciół, rodziny, oprawców... tych ostatnich może JESZCZE nie, bo nie rzucajmy dziewczyny od razu na głęboką wodę, ale wszelkie chore i mniej chore relacje ludzko-ludzie albo wampirzo-ludzkie, mile widziane ~ Wszystko po to, aby dobrze się razem pisało, o.
    Odsyłam do pw, serio nie gryzę :v
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Powiązania postaci - Page 11 Empty Re: Powiązania postaci

Pisanie by OP Garruch Pon Mar 30, 2015 6:15 pm

Szukam wszelakiej maści ludzi i wampirów do współpracy na rzecz miasta. Co będziemy robić? Uszczuplać władzę Samuru oczywiście.
Ludzie zostaną przeszkoleni na łowców, łowcy zostaną przeszkoleni w magii, a wampiry zyskają protekcję łowców jako sojuszników ( z dozą braku zaufania oczywiście, ale to chyba zrozumiałe).
Chętnych kieruję na PW.
Co mogę zagwarantować? Z mojej strony dość szybkie odpisy. Sprawę szkoleń rozwinę dopiero wtedy, kiedy zbierze się kilku aktywnych graczy.
Miasto Cie potrzebuje- graczu!
OP Garruch

OP Garruch

Krew : Ludzka 0
Znaki szczególne : Czerwone oczka, spiłowane ząbki(kły pozostawione), tatuaż na karku
Zawód : Łowca/Staromodny inkwizytor
Magia : Poszukaj ._.


https://vampireknight.forumpl.net/t1166-garruch

Powrót do góry Go down

Powiązania postaci - Page 11 Empty Re: Powiązania postaci

Pisanie by Gość Czw Kwi 02, 2015 3:40 pm

Witam to tak:
Ta milutka dziewczynka (która tylko czeka aby ci zmiażdżyć krtań swoim tessenem) szuka kilku ludzi (i nieludzi) aby urozmaicić sobie trochę fabułkę.
~Przyjaciel/Przyjaciółka; osoba na którą będzie mogła zawsze liczyć, jednak, aby nie było za łatwo bardzo bym chciała aby różnili się diametralnie charakterem. Początek znajomości byłby burzliwy (czytaj. skakaliby sobie do gardeł), jednak po przeżyciu jakieś wspólnej przygody bardzo się ze sobą zżyją. Rasa i płeć bez znaczenia...tylko proszę mnie nie zjadać
~Cień: kruche maleństwo, za które Rosa będzie czuła się odpowiedzialna. Coś jak młodsze rodzeństwo tylko, że nie będą ze sobą spokrewnieni.
~Najlepszy wróg: bo któż to żyje bez wrogów, może to być dowolna płeć i rasa (chociaż ze względu na jej "zawód" preferowałabym wampira). Chodzi mi tutaj o kogoś kogo będzie chciała z całych sił zabić a ta osoba nie zostałaby jej dłużna.
~Romansu: każdy w życiu potrzebuje trochę miłości i przyjemności ;). Szukam mężczyznę, który nie przestraszy się na widok jej blizny na ciele. Poza tym Rosa ma naprawdę fajne ciałko, więc sądzę, że nie ma być wybrednym!

Aktualne wszystko


Ostatnio zmieniony przez Rosa Valentine dnia Nie Maj 10, 2015 3:10 pm, w całości zmieniany 1 raz
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Powiązania postaci - Page 11 Empty Re: Powiązania postaci

Pisanie by Gość Czw Kwi 02, 2015 3:46 pm

Szukam rodziny! Najchętniej brata tudzież siostry. Albo jedno i drugie! Dalszym pokrewieństwem również nie pogardzę, aczkolwiek sprawą priorytetową jest dla mnie zdobycie rodzeństwa. Chętnie przygarnę też grupkę znajomych/przyjaciół. Po prostu osób, które poznała bądź dopiero pozna - nie stawiam warunku, że relacja pomiędzy postaciami musi być odgórnie ustalona. Wszystko może się przecież rozwinąć fabularnie. Do wyboru, do koloru.
Jacyś prześladowcy, oprawcy też mogą się trafić. Na dobrą sprawę mogę uczynić z młódki nawet niepokorną służkę.

Wszystkich chętnych kieruje na PW.
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Powiązania postaci - Page 11 Empty Re: Powiązania postaci

Pisanie by Gość Pią Kwi 03, 2015 3:35 pm

Skoro mogę rozpocząć grę, to naturalnie chciałabym jakoś fajnie rozkręcić postać, zatem poszukuję:

*Rodziny - Rei odwróciła się niejako od rodu Hiou, ukrywa się przed jego najstarszymi członkami z racji tego co jej zrobili, na co wydali WIĘC większość tych relacji będzie raczej negatywna, aczkolwiek nie wykluczam wyjątków! Propozycje mile widziane!
*Partnera - co tu dużo mówić, Rei ma ograniczony czas ze względu na cykl hibernacji, ale dzięki temu cała historia może zyskać na barwnej treści, licznych zwrotach akcji itd. itp. Właściwie jestem otwarta na propozycje co do rasy, zależy mi jednak by sama relacja była na zasadzie love/hate, więc początek możemy mieć nawet bardzo zły xD Po prostu fajnie by było gdyby ten związek mógł ewoluować z biegiem czasu. Kto wie, może jakiś zakazany romans miedzy wampirzycą a łowcą? Niczego nie wykluczam! Czekam na propozycje!
*Medyk - Rei sama jest lekarzem, prawda, ale potrzebuje medyka który będzie mógł robić jej transfuzje krwi wampirzej "legalnie", tzn. Rei nie będzie musiała atakować kolegów ze szkoły no Gdyby to był medyk pracujący w Akademii to jeszcze lepiej, ale niekoniecznie. NIEAKTUALNE
*Misz masz! - czyli wszystkie inne sugestie, pomysły itd itp! Sługa? Jasne! Wróg? Pewnie! Wszystko co przyjdzie wam do głowy, zgłaszajcie! omówimy szczegóły na PW.

AKTUALNE


Ostatnio zmieniony przez Reina dnia Sob Kwi 04, 2015 4:45 pm, w całości zmieniany 1 raz
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Powiązania postaci - Page 11 Empty Re: Powiązania postaci

Pisanie by Gość Sob Kwi 04, 2015 9:58 am

Szukam urozmaicenia w grze, przydał by sie:

- Przyjaciel lub przyjaciółka z która dziewczyna może dobrze imprezowac, napić sie albo jeszcze jakie inne szalone rzeczy nawet sex przyjaciel to tez niezła frajda.
- Romans, może być przygodny romans od czasu do czasu, może jakiś burzliwy związek lub facet który zostanie jej uroczym kochankiem no ewentualnie chłopak jesli w ogóle któryś da rade wytrzymać z jej charakterem

Kontakt pw

AKTUALNE
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Powiązania postaci - Page 11 Empty Re: Powiązania postaci

Pisanie by Mariko Sro Kwi 08, 2015 8:47 pm

Jako, że jestem samotna i zdesperowana, postanowiłam umieścić ogłoszenie w tym oto dziale. Jeżeli ktoś jest zainteresowany to zapraszam na PW, aby omówić szczegóły.

Poszukiwani! D:
  • Dawni znajomi - najlepiej, aby były to wredne wampiry. Przed utratą pamięci, Mariko była niemiłą osóbką, traktującą ludzi jak robaki. Dlatego też przydałby mi się jakiś zły charakter, coby mógł się z nią kiedyś przyjaźnić, bądź raczej uśmiercać innych dla zabawy.
      ♥ Osoba taka mogłaby dziewczynę wykorzystać do swoich celów prywatnych. Ot, naiwna czystokrwista wprost stworzona do zabawy. Dziabnąć, zaszantażować, przestraszyć? Nie ma przecież nic przyjemniejszego!
      ♥  Bądź też namawiać ją do powrotu na tą ciemną stronę mocy.
  • Łowca, ojapaczęnaciebie! - jako, że Mariko była kiedyś złą duszyczką, jakiś łowca mógł mieć ją na oku. No, a skąd ma niby wiedzieć, że już nikomu nie zagraża? (Od razu zaznaczam, że nie poszukuję kogoś, kto będzie na nią polował, a po prostu pilnował, sprawdzał czy nie broi, itp.)
  • Miłość, sympatia lub pokrewna dusza - nie spodziewam się tutaj jakiegoś księcia na białym koniu, aczkolwiek Mariko może się w kimś podkochiwać. Nadajesz się na łamacza serc? Zapraszam! [Płeć obojętna]
  • Inne - poszukuję naprawdę wszystkiego. Jeżeli masz ciekawy pomyśl na relację naszych postaci, pisz śmiało. Nie gryzę :3

Przekreślone rzeczy są nieaktualne, reszta jak najbardziej aktualna.


Ostatnio zmieniony przez Mariko dnia Sob Maj 02, 2015 12:45 pm, w całości zmieniany 3 razy
Mariko

Mariko

Krew : Czysta (B)
Znaki szczególne : Uroczość. Tatuaż w kształcie herbu rodu Hiou na karku.
Zawód : Uczennica
Zajęcia : Nocne
Moce : Bariera mentalna, zauroczenie, kontrola roślinności.


https://vampireknight.forumpl.net/t1710-mariko#36095 https://vampireknight.forumpl.net/t1779-mariko#37399 https://vampireknight.forumpl.net/t1718-pokoj-mariko

Powrót do góry Go down

Powiązania postaci - Page 11 Empty Re: Powiązania postaci

Pisanie by Gość Wto Kwi 14, 2015 12:22 pm

Chcę trochę urozmaicić swoją postać tak więc szukam
- Pana/Pani: wykona prawie wszystkie polecenia oprócz zabijania innych, no chyba, że będzie to sytuacja gdzie nie będzie wyboru aby chronić swego pana

- Miłości: oczywiście mężczyzny xD Nie mam żadnych wymagań.

Chętne osoby proszę o przesłanie PW

Zamknięte


Ostatnio zmieniony przez Simran dnia Nie Kwi 19, 2015 7:06 pm, w całości zmieniany 2 razy
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Powiązania postaci - Page 11 Empty Re: Powiązania postaci

Pisanie by Gość Czw Kwi 16, 2015 11:00 am

Ponawiam poszukiwania, jako że wróciłam na forum z zamiarem zostania na dłużej.

Kotori napisał:Szukam brata Kanjiego, który jest wampirem. W sumie w kwestii charakteru pozostawiam dowolność. Z wyglądu podobny do Kotori czyli blond lub inne jasne włosy. Miał 18 lat, kiedy go zmieniono. Chciałbym, żeby osoba chętna była aktywna na forum.
Oraz całej reszty innych osób, które w jakiś związek są powiązane z Kotori.
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Powiązania postaci - Page 11 Empty Re: Powiązania postaci

Pisanie by Gość Nie Kwi 19, 2015 10:14 am

Poszukuję kogoś, z kim mógłbym rozwinąć swoją fabułę. Znajomi, wrogowie, starzy znajomi z wojska. Może być nawet ktoś z rodziny. Mark miał starszego brata, zatem z chęcią bym takiego przyjął pod swoje skrzydła. Nie gryzę, a chętnie rozwinąłbym swoją fabułę!

Zgłoszenia na PW.
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Powiązania postaci - Page 11 Empty Re: Powiązania postaci

Pisanie by Esmeralda Nie Kwi 19, 2015 6:26 pm

Dla urozmaicenia fabuły pozwolę sobie na dodanie poszukiwawczego mini ogłoszonka:

- Esme jest naukowcem, oraz chirurgiem bawiącym się trochę genetyką. W związku z tym poszukuję współpracowników, byłych pacjentów oraz ewentualnie efektów eksperymentalnej działalności (Nie szukam tylko wampirzycy z mojej historii, gdyż ta rola jest już zajęta :D)

- Brat - jest to brat bliźniak postaci. Pozostawiam dowolność w jego aktualnej profesji, poglądach, wyglądzie itp. Najważniejsze żeby kontakt pomiędzy nim i Esme odzwierciedlał prawdziwą więź rodzinną typu brat-siostra (więcej o bracie w mojej historii)

- Uczniowie - Esme to charyzmatyczny lekarz o nieco spaczonych poglądach. Poszukuję więc wszelkich uczniów (byłych, obecnych i przyszłych) których mogłabym kształcić zarówno fabularnie jak i w retrospekcjach z zakresu medycyny.

- Wrogowie/ przyjaciele - dobrze jest czasem wyskoczyć na mały sparing bądź urozmaicić fabułę miłym spotkaniem. W każdej kwestii jestem otwarta na propozycje.


Kochanków nie szukam - znajdą się sami : )
Wszystkie kwestie do dogadania na pw. Chętnie zawiążę fabularne więzi jak również pobawię się retrospekcją.
Esmeralda

Esmeralda
Łowca Wampirów
Łowca Wampirów

Krew : Ludzka 0
Znaki szczególne : Burza rudych włosów, specyficzny zapach krwi (znak dla wampirów)
Zawód : Chirurg, genetyk, toksykolog. Krótko mówiąc - Lekarz / Główny Medyk Oświaty
Magia : Magia krwi (Czarny rytuał, Kontrola Krwi, Krwawe ciernie


https://vampireknight.forumpl.net/t1678-esmeralda-green https://vampireknight.forumpl.net/t1704-esmeralda-green https://vampireknight.forumpl.net/f31-posiadlosc-greenhall

Powrót do góry Go down

Powiązania postaci - Page 11 Empty Re: Powiązania postaci

Pisanie by Elliot Pon Kwi 20, 2015 8:06 pm

MINI KONKURS!



Z racji, że fabularnie planujemy wraz z Yvelin dziecko, chcemy zrobić mini konkurs na osobę, która mogłaby tym dzieckiem zagrać. O ile będą jacyś chętni, heh. Oczywiście byłby lub byłaby, to postać krwi szlachetnej.


    Mamy drobne wymagania:
  • Trochę dłuższy pobyt na forum (z miesiąc)
  • Aktywność (aby nie było, że ktoś się będzie pojawiał raz na ruski rok. Ale przerwy tygodniowe rozumiemy ofc. Każdy ma życie, nie)
  • Pisanie treściwych i chociaż średniej długości postów (tak na długość avka?)
  • NIE MOŻE to być osoba, która ma już postać krwi A


Co do charakteru - sami sobie wymyślacie. W końcu to Wasza postać, ma się nią dobrze prowadzić! Wygląd jedynie się ustali i moce. Po jednej będzie trzeba mieć od rodzica, no i do któregoś (bądź obu) być podobnym. Płeć na razie nie jest ustalona, podajcie swoje pomysły.

Taki mały schemat do wypełnienia:
Kod:
Pomysł na postać (jej płeć, ewentualny wygląd i imię):
Charakter:
Stosunek z rodzicami:
Czemu chciałbyś ją prowadzić:

Zaznaczamy, że dziecko nie będzie szybko rosło, więc nie ma że się rodzi i już nim prowadzicie - trochę potrwa zanim będzie mieć te trzy latka. Tak samo z dorastaniem później. Nie chcemy od razu nastolatka c;

Zgłoszenia prosimy o przesyłanie na PW do mnie i Yvelin. Termin przyjmowania zgłoszeń do 30.06.2015 r. Myślę, że to sporo czasu aby sobie przemyśleć kandydaturę i pomysły c; Zachęcamy!
Elliot

Elliot

Krew : Szlachetna
Znaki szczególne : Na obu rękach ma "rękawy" tj. tatuaże od ramion do nadgarstek.
Zawód : Bokser.
Zajęcia : Nocne
Pan/i | Sługa : Caterina, Elise [NPC]
Moce : KP.


https://vampireknight.forumpl.net/t278-elliot-kuroiaishita#313

Powrót do góry Go down

Powiązania postaci - Page 11 Empty Re: Powiązania postaci

Pisanie by Gość Pon Kwi 20, 2015 9:42 pm

Szukam dla Rukii starszego rodzeństwa. Mogą być ludźmi lub wampirami. Cała rodzina nie żyje. Przeżyła tylko jej trójka. Nie ma pojęcia co się z nimi stało gdy cała rodzina została zamordowana dlatego obojętne dla mnie nawet to czy będą mieli inne nazwiska, obojętne jak będą wyglądać ale MUSZĄ być starsi od Rukii:

- Starszy brat
- Starsza siostra
Chętnych zapraszam na PW

NIEAKTUALNE


Ostatnio zmieniony przez Rukia dnia Czw Kwi 30, 2015 12:07 am, w całości zmieniany 2 razy
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Powiązania postaci - Page 11 Empty Re: Powiązania postaci

Pisanie by Gość Czw Kwi 23, 2015 7:03 pm

Na dobry początek potrzebuję osoby: wampira (od krwi B) tudzież łowcy (doświadczonego), który porwałby Sahala (z racji tego, że jest synem Ringo, ktoś mógłby się zemścić na wampirze) i go oszpecił (jeśli ktoś się zgłosi, to wyjaśnię dokładnie i konkretniej o co mi chodzi z oszpeceniem) i po wszystkim go wypuścił. Wampirek wygląda co prawda na 7 lat, ale jest nieco starszy, więc się tym nie przejmować xD Mam po prostu pomysł na fabułę, dzięki temu oszpeceniu. Zatem... piszcie na PW!
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Powiązania postaci - Page 11 Empty Re: Powiązania postaci

Pisanie by Gość Pią Kwi 24, 2015 3:00 pm

W sumie, to poszukuje dla Marce łowcy, który nieco by ją 'oświecił'. Przedstawił jej jaka panuje sytuacja w mieście, napomknął co nieco o wampirach i - co najważniejsze - przygarnął pod swoje skrzydła. Wyszkoliłby ją na młodą łowczynie czy coś w ten deseń.
Wszystkich chętnych kieruję na PW.


Nieaktualne
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Powiązania postaci - Page 11 Empty Re: Powiązania postaci

Pisanie by Ryuuki Sro Kwi 29, 2015 1:23 pm

Szukam:
*rodzinki Kage, jakiegoś brata lub siostry, które by to było przeciwieństwem aspołecznego Kage. Ktoś kto by czasem wpadł pozaczepiać kruka i go pomęczyć swoim towarzystwem.

*sługi dla Tengu, może być wampir niższej krwi, albo i człowiek o ile nie ma słabych nerwów.

Póki co wszystko aktualne


Ostatnio zmieniony przez Kagetsu dnia Sro Maj 06, 2015 9:42 pm, w całości zmieniany 1 raz
Ryuuki

Ryuuki

Krew : Dawny Wampir
Zawód : Dziennikarz, Nieoficjalnie- Naukowiec
Zajęcia : Nocne
Pan/i | Sługa : Ktoś chętny służyć?


https://vampireknight.forumpl.net/t1673-kagetsu#35067 https://vampireknight.forumpl.net/t1725-kagetsu

Powrót do góry Go down

Powiązania postaci - Page 11 Empty Re: Powiązania postaci

Pisanie by Gość Pią Maj 01, 2015 11:49 pm

Hmmm jako, ze planuje zrobić albo poziom E albo dawnego człowieka.... Poszukuję Pana dla moje wampireła. Oferuje dozgonną wdzięczność pomieszaną ze specyficznym dbaniem o swojego Pana.
Zapraszam na PW (nie gryzę... Mocno)
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Powiązania postaci - Page 11 Empty Re: Powiązania postaci

Pisanie by Gość Nie Maj 03, 2015 5:17 pm

Nie mam pomysłu, jak ruszyć fabułę Kei, więc poszukuję osób, które mnie w tym wyręczą pomogą, rzucą kołem ratunkowym.

  • Przyjaciółka - chyba każdy wie o co chodzi. Osóbka, z którą blondynka dogadywałaby się najlepiej. Takie best fiends forever, huh.
  • Wszystko jest piękne, kolorowe i w ogóle sweet, dlatego chce, żeby ktoś pokazał młodej Sakai, że jednak tak wspaniale nie jest na tym świecie. Krótko mówiąc - szukam dla niej wrogów, którzy pokażą jej te gorsze strony życia. Jaki miałby powód tego, by jej nienawidzić? To można ustalić na PW. Zawsze się coś znajdzie, poczynając od "Ej, ty się na mnie krzywo spojrzałaś", kończąc nawet na "Zabrałaś mi tą cudną, czerwoną sukienkę w sklepie, nie daruję ci tego, zołzo." Tak łatwo zdobyć wrogów. W sumie jak ktoś jeszcze chce, to można się zgłosić~
  • Nie znasz dnia ani godziny, kiedy amor kopnie cię tam, gdzie plecy kończą swoją szlachetną nazwę. Dziewczyna może nie opływa w romantyzm, bywa dziecinna, ale nawet takie stworzenie można bardziej polubić. Kończąc - szukam jakieś miłości, rasa, płeć, poglądy obojętne. Full tolerancyjna. <3


Ostatnio zmieniony przez Keiko dnia Pon Maj 11, 2015 5:29 pm, w całości zmieniany 4 razy
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Powiązania postaci - Page 11 Empty Re: Powiązania postaci

Pisanie by Gość Nie Maj 10, 2015 10:50 am

Update poszukiwań Rei

Nadal w trakcie poszukiwań partnera!
Reina napisał:*Partnera - co tu dużo mówić, Rei ma ograniczony czas ze względu na cykl hibernacji, ale dzięki temu cała historia może zyskać na barwnej treści, licznych zwrotach akcji itd. itp. Właściwie jestem otwarta na propozycje co do rasy, zależy mi jednak by sama relacja była na zasadzie love/hate, więc początek możemy mieć nawet bardzo zły xD Po prostu fajnie by było gdyby ten związek mógł ewoluować z biegiem czasu. Niczego nie wykluczam! Czekam na propozycje!

Mówię, nie musi to być od razu miłość wielka i bezgraniczna, niech to będzie realistyczna, złożona relacja!
Co prawda intensywne pisanie mogę zacząć jakoś pod koniec maja, ale do tego czasu można ustalić szczegóły i "wejść sobie w drogę" przelotnie.
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Powiązania postaci - Page 11 Empty Re: Powiązania postaci

Pisanie by Gość Nie Maj 10, 2015 3:11 pm

Witam to tak:
Ta milutka dziewczynka (która tylko czeka aby ci zmiażdżyć krtań swoim tessenem) szuka kilku ludzi (i nieludzi) aby urozmaicić sobie trochę fabułkę.
~Przyjaciel/Przyjaciółka; osoba na którą będzie mogła zawsze liczyć, jednak, aby nie było za łatwo bardzo bym chciała aby różnili się diametralnie charakterem. Początek znajomości byłby burzliwy (czytaj. skakaliby sobie do gardeł), jednak po przeżyciu jakieś wspólnej przygody bardzo się ze sobą zżyją. Rasa i płeć bez znaczenia...tylko proszę mnie nie zjadać Nieaktualne

~Cień: kruche maleństwo, za które Rosa będzie czuła się odpowiedzialna. Coś jak młodsze rodzeństwo tylko, że nie będą ze sobą spokrewnieni. Nieaktualne

~Najlepszy wróg: bo któż to żyje bez wrogów, może to być dowolna płeć i rasa (chociaż ze względu na jej "zawód" preferowałabym wampira). Chodzi mi tutaj o kogoś kogo będzie chciała z całych sił zabić a ta osoba nie zostałaby jej dłużna.

~Romansu: każdy w życiu potrzebuje trochę miłości i przyjemności ;). Szukam mężczyznę, który nie przestraszy się na widok jej blizny na ciele. Poza tym Rosa ma naprawdę fajne ciałko, więc sądzę, że nie ma być wybrednym!

~Współlokatora: tutaj jestem otwarta na wszelakie powiązania płeć i charakter obojętne!
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Powiązania postaci - Page 11 Empty Re: Powiązania postaci

Pisanie by Lacie Wto Maj 12, 2015 11:34 am

UWAGA UWAGA!

Laczysław poszukuje!

Kochankę, albo kochanka, nic za obowiązującego, a może właśnie bardzo, cholera wie. Przyjaciela od picia i tulania, bo kto bogatemu zabroni? Wszelkie pokrętne relacje są możliwe, różne cuda mogą z tego wyjść. Płeć, rasa, kolor skóry i włosów obojętny, tylko wiek - dzieci nie lubię.
Znaczy tak ogólnie, aby pomiędzy poważnymi sprawami było nieco zabawy.


Właściwie Laczek poszukuje również każdej innej relacji, pozytywnej i negatywnej, przyjaciół i wrogów i takie tam..
Wszystko jest kwestią dogadania się i jakiś drobnych ustaleń. Totalna otwartość i tolerancja.

PW, GG, SB co tam chcecie.


Ostatnio zmieniony przez Lacie dnia Wto Maj 12, 2015 10:58 pm, w całości zmieniany 1 raz
Lacie

Lacie

Krew : Czysta (B)
Znaki szczególne : Rude włosy piegi, tatuaże.
Zawód : Początkująca projektantka, alkoholik, obibok, o
Zajęcia : Nocne


https://vampireknight.forumpl.net/t1751-lacie-elisabeth-campbell#36943 https://vampireknight.forumpl.net/t1778-lacie

Powrót do góry Go down

Powiązania postaci - Page 11 Empty Re: Powiązania postaci

Pisanie by Gość Wto Maj 12, 2015 1:38 pm

Agnes poszukuje KOGOKOLWIEK!

Czas odkurzyć trochę postać, bo dawno jej nie ruszałam... przydadzą się przyjaciele, jak i wrogowie, kumple do picia, jak i plaskacza! Jacyś kochankowie - najlepiej białowłosi, bo Agnes ma do nich słabość - no nie wiem, przyjaciółki które pocieszą Agnes w trudnych chwilach i zrozumieją jej pokręconą psychikę. Kobieta jest miła, ale ma problemy psychiczne także wszystkiego można się po niej spodziewać...
Na PW misiaki <3
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Powiązania postaci - Page 11 Empty Re: Powiązania postaci

Pisanie by Alexandrine Wto Maj 12, 2015 7:37 pm

POSZUKUJĘ

Kochanka.. tak zgadza się, Alex brakuje męskiej dłoni :< Oczywiście nie musi to być jakieś zobowiązujące. Człowiek czy wampir, obojętne. Konkretnego pomysłu na taką relację nie mam (zależnie od osoby, z jaką mogłabym mieć do czynienia), ale jestem wstanie się zgodzić na wiele "historii", dlatego pomysły wszelakie są mile widziane i w ogóle chętni.
Proszę pisać na PW.
AKTUALNE <3
Alexandrine

Alexandrine

Krew : Dawniej Człowiek
Znaki szczególne : Długie, jasne włosy
Zawód : Fotomodelka
Zajęcia : Brak
Pan/i | Sługa : Yvelin
Moce : Poparzenie


https://vampireknight.forumpl.net/t1092-alexandrine-levittoux https://vampireknight.forumpl.net/t1103-alexandrine#15710

Powrót do góry Go down

Powiązania postaci - Page 11 Empty Re: Powiązania postaci

Pisanie by Gość Wto Maj 12, 2015 8:45 pm

Marcelle napisał:Szukam rodziny! Najchętniej brata tudzież siostry. Albo jedno i drugie! Dalszym pokrewieństwem również nie pogardzę, aczkolwiek sprawą priorytetową jest dla mnie zdobycie rodzeństwa. Chętnie przygarnę też grupkę znajomych/przyjaciół. Po prostu osób, które poznała bądź dopiero pozna - nie stawiam warunku, że relacja pomiędzy postaciami musi być odgórnie ustalona. Wszystko może się przecież rozwinąć fabularnie. Do wyboru, do koloru.
Jacyś prześladowcy, oprawcy też mogą się trafić. Na dobrą sprawę mogę uczynić z młódki nawet niepokorną służkę.

Wszystkich chętnych kieruje na PW.

Ponawiam.
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Powiązania postaci - Page 11 Empty Re: Powiązania postaci

Pisanie by Gość Sro Maj 13, 2015 7:14 pm

Czego szukam dla mojej Wisienki ?

- Byłych / przyszłych zleceniodawców: Może kiedyś miała małe zlecenie i klient był z niej zadowolony ? xD
- Znajomi ze szkoły / wojska / agencji ochroniarskiej: warto mieć sojuszników
- Rywali: kto by nie chciał mieć kogoś z kim by się pobił czy też dogryzał sobie przy każdym spotkaniu
- Wrogów: to zawsze jakieś urozmaicenie na fabule.

Kontakt na PW mile widziany x3
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Powiązania postaci - Page 11 Empty Re: Powiązania postaci

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content



Powrót do góry Go down

Strona 11 z 13 Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach