Powiązania postaci

Strona 3 z 13 Previous  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Next

Go down

Powiązania postaci - Page 3 Empty Re: Powiązania postaci

Pisanie by Gość Pią Maj 03, 2013 11:17 am

UWAGA!!
I Inez poszukuje pewnej osoby, która zagrałaby jej kuzynkę Victorię. Nie mam wymagań o do wyglądu, lecz musi być zbliżona wiekiem do niej. Co do reszty w sensie opisu charakteru, pozostawiam wolną decyzję, z tym iż musi być zakochana w Inez. Resztę pozostawiam do decyzji dla twórczyni owej postaci.
Najbardziej by mi pasowała jeśliby była ona Homoseksualna.


II Następna rzecz to kochanka, nie mówię iż musi być ona koniecznie Homo, tylko po prostu by nic nie miała do romansowania z dziewczyną. Czego oczekuję? Romansu, flirtów, czasami czegoś więcej niż pocałunek etc. Co do wyglądu, charakteru oraz rasy jest mi to bez różnicy.

Propozycje składać na PW


avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Powiązania postaci - Page 3 Empty Re: Powiązania postaci

Pisanie by Gość Pią Maj 03, 2013 5:54 pm

Poszukiwany/poszukiwana : 3

Poszukuje służek. Oczywiście płci pięknej. Wampir lub człowiek bez różnicy.

Do tego zagubiłem gdzieś kuzynki jeszcze ze starego VK dlatego jeśli się tu jakieś przeniosły był bym wdzięczny o danie mi o tym znać. A jeśli nie to jeszcze jedna lub dwie mogłby stać się dla mnie rodziną. :>

Poszukuje również kochanek, ilość nieograniczona, a warunek oczywiście only woman

To tyle.
Pisać na PW!
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Powiązania postaci - Page 3 Empty Re: Powiązania postaci

Pisanie by Gość Pon Maj 06, 2013 8:41 pm

    Odświeżam.


POSZUKUJĘ ZNAJOMOŚCI
nie wstydźcie się

  • Najlepsza przyjaciółka/najlepszy przyjaciel
    Osoba, za którą Anastasiya mogłaby oddać życie, obronić przed wampirem oddając krew czy po prostu odwracać uwagę. Świetnie by się dogadywali, starali się jak najczęściej spotykać, rozmawialiby o wszystkim i niczym oraz knuli niecne plany. Od czasu do czasu mogłyby się zdarzyć małe docinki, ale to raczej z sympatii. Traktowaliby się niczym rodzeństwo.
    ! Jeśli byłby to człowiek nie wiedzący o istnieniu wampirów, Nastia robiłaby wszystko, aby uchronić go przed tymi bestiami, ewentualnie po jakimś czasie uświadomiłaby go w fakcie ich istnienia. (Zależy, czy osoba by chciała czy nie)


Wymagania:
- Posty -> mniej więcej 9-10 linijek, abym miała na co odpisywać.
- Nie aspołeczna, dobrze by było, gdyby robiła coś więcej niż tylko siedziała i np. non stop czytała książki.
- Cierpliwość, gdyż nie odpisuję po 10 minutach.
- CZŁOWIEK.
- Uczeń klasy dziennej.


Aktualne

  • "Przyjaciel" - Wampir
    Teoretycznie to powinna nienawidzić każdego wampira, jednak poszukuję małego wyjątku.
    Nie do końca czułaby się swobodnie przy owym wampirze, nigdy nie powiedziałaby mu wprost, że jest przyjacielem, jednak w głębi czułaby, że może mu zaufać, przynajmniej w małym stopniu. Oczywiście jak przy każdym zachowywałaby się nieco inaczej, plątała we własnych słowach oraz wyglądałaby na niezdarę. Mogłaby się z nim śmiać, żartować ale z umiarem.


Wymagania:
- To, co wyżej.
- Krew: tylko nie poziom E, ewentualnie taki zamieniający się dopiero, jak Zero w VK, ale w ostateczności bez większej agresji... *gotowa od czasu do czasu oddać mu krew np. z dłoni*

NIEaktualne

  • ŁOWCA WAMPIRÓW
    Tak, właśnie o niego mi chodzi. Załóżmy, że znałby łowcę, który podarował prawie 3 lata temu Anastasiyi broń anty-wampirzą (na Ukrainie). Może nawet kolegowali się?
    Postanowił więc od czasu do czasu obserwować dziewczę, jako, że rodzina oraz jego kumpel prosili, by nic poważniejszego sobie/innym nie zrobiła. (Jak wiadomo podejmowała pochopne decyzje i w sumie mogłaby zabić nawet niewinnego wampirka, wystarczy prowokacja) Miałby na uwadze, że Anastasiya ma duże kwalifikacje do tego, by w przyszłości dołączyć do grupy łowców.
    Mile widziana pomoc z pociskami do broni~


Wymagania:
- Te, co w "BFF".
- Mężczyzna.
- Człowiek/Wampir, bez różnicy, choć preferuję człeczynkę.

Aktualne

  • INNE ZNAJOMOŚCI
    Może macie jakiś pomysł na znajomość z Ukrainką? Czy to zwykli kumple, czy może coś specyficzniejszego? Wymagania takie jak wyżej.

Aktualne

Oprócz powyższych informacji, należy pamiętać, iż Ana nie przepada za krwiopijcami.

* B o n u s i k
Wszelkie porwania, przetrzymywania, akcje i tego typu rzeczy -> można pisać, ale bez większych okaleczeń proszę ;_;

KONTAKT: PW.


Ostatnio zmieniony przez Anastasiya dnia Sro Maj 22, 2013 2:46 pm, w całości zmieniany 2 razy
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Powiązania postaci - Page 3 Empty Re: Powiązania postaci

Pisanie by Gość Czw Maj 09, 2013 1:40 pm

Poszukiwana!

Poszukuję chętną pannę do gry jako córka Testamenta! Charakter, wygląd i inne ważne szczegóły do ustalenia na PW. Wymagania:
- Aktywność na forum
- Treściwe posty
- Chęć do gry

Zgłoszenia na Pw.
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Powiązania postaci - Page 3 Empty Re: Powiązania postaci

Pisanie by Gość Wto Maj 14, 2013 12:40 am

To znów ja, wybaczcie, że taki natręt ze mnie, ale wciąż chce więcej.

Także zdecydowałem iż przydał by się mi do szczęścia też:

*wróg
*prześladowca
*szaleniec


Coś w tym guście by nie było nudno. Ewentualnie jakieś inne pomysły macie? Pisać na PW będę grzeczny i nad wszystkim się zastanowie.


Jak najbardziej AKTUALNE!!!

Damona starczy dla każdego
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Powiązania postaci - Page 3 Empty Re: Powiązania postaci

Pisanie by Gość Pią Maj 17, 2013 12:18 pm

Ze względu na to, że Seung postanowił nas opuścić, ponownie szukam towarzysza życia dla Kaede. Wymagań wielkich nie mam, byleby miał jakiś pomysł na wspólną fabułę.
Kontakt nas PW.
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Powiązania postaci - Page 3 Empty Re: Powiązania postaci

Pisanie by Naoto Shiroyama Nie Maj 19, 2013 11:16 pm

Dzień dobry!

Naoto poszukuje służby, płci obojętnie jakiej, choć w tym wypadku skłaniam się ku kobietom. Rasa jest nie ważna, gdyż chłopak nie ma uprzedzeń do ludzi czy niższych poziomów. Mogłaby to być nawet osoba, którą kiedyś przemienił w wampira. Wszystkich traktuje na równi. Liczę tylko na w miarę długie i fajnie napisane posty oraz aktywność ( choć nie wymagam 10 postów dziennie, jednak za 2-3 byłbym bardzo wdzięczny). Naoto jest młodym chłopakiem, wyróżnia się wśród innych wampirów krwi Szlachetnej. Traktowałby taką osobę bardzo dobrze, miło a nawet może czasami i po przyjacielsku.
Aktualne


Oprócz tego szukam jakichś znajomych i przyjaciół dla Małego Księcia. Właśnie wrócił z dalekiej podróży tak więc chciałbym nawiązać z kimkolwiek kontakt, żeby nie było nudno. Wymagania jak wyżej.
Aktualne


No i jeszcze moi mili, nasz Anioł szuka adoratorek. Dziewczyn, które uwielbiałyby być rozpieszczane, traktowane jak księżniczki czy też takich, które uwielbiają prawdziwych romantyków. Nie mówię tutaj o stałym związku, jednak o kobietach, które byłyby nim bardzo zainteresowane Kto wie co by z tego wyszło. Wymagania jak wyżej.
Aktualne

Zapraszam na pw, chętnie wszystko omówię.
Naoto Shiroyama

Naoto Shiroyama

Krew : Szlachetna
Zawód : Fotograf, Architekt Krajobrazu
Zajęcia : Brak
Pan/i | Sługa : -
Moce : Żywioł ziemi, psychokineza, czytanie w myślach


https://vampireknight.forumpl.net/t751-naoto-shiroyama https://vampireknight.forumpl.net/t4311-naoto#95306

Powrót do góry Go down

Powiązania postaci - Page 3 Empty Re: Powiązania postaci

Pisanie by Gość Pon Maj 20, 2013 8:43 am

Poszukiwana/poszukiwany

Poszukuję wszelkiej maści, rasy, wieku i płci osób takich jak wróg/znajomi/służba/starzy znajomi/osoby, ktróą będą gnebić Corn albo które gnębić będzie Corn!
Oczywiście inne pomysły także mile widziane dla urozmaicenia sobie fabuły.
Wymagania:
-chęć do gry!
-nie blokowanie przez długi czas bez oznak życia... (nie olewanie)
-dłuższe posty

Zgłoszenia na pw.
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Powiązania postaci - Page 3 Empty Re: Powiązania postaci

Pisanie by Estelle Pon Maj 20, 2013 7:32 pm

Szukam... PANA nieee, na to to się wszyscy rzucają jak na mięso - wiem.
Szukam jakiś znajomych, przyjaciół a nawet prześladowców. Na takie tam urozmaicenie fabułki.
Chętni z pomysłami na PW
Estelle

Estelle

Krew : Ludzka 0
Znaki szczególne : Bliza na nadgarstku [od ugryzienia], naturalne różowe włosy~
Zajęcia : Brak
Pan/i | Sługa : Brak.


https://vampireknight.forumpl.net/t838-estelle-namikaze

Powrót do góry Go down

Powiązania postaci - Page 3 Empty Re: Powiązania postaci

Pisanie by Gość Pon Maj 20, 2013 7:44 pm

A ja mam na oddanie Słodziaka jak i Angel.
Oferta obejmuje maltretowanie, gwąłcenie, wykorzystywanie i co tam tylko sobie wymyslicie. Ogólnie dwie lalki do wykorzystania.

Zgłaszać się na PW lub GG
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Powiązania postaci - Page 3 Empty Re: Powiązania postaci

Pisanie by Gość Wto Maj 21, 2013 3:41 pm

Odświeżam!


Poszukuję wszystkiego, czego sobie tylko życzycie, no, może oprócz Pana, bo nie chcę robić z Megumi służki dla kogokolwiek, do relacji nie tylko z tą postacią, lecz także z Vivianne. Jestem otwarta na propozycje, aż tak wymagająca nie jestem. Chcę sobie jakoś rozwinąć fabułę na obydwóch kontach, więc jeśli ktoś jest chętny, to proszę się zgłaszać na pw lub gg, ewentualnie na chacie, jeśli ktoś jest aż tak leniwy :).
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Powiązania postaci - Page 3 Empty Re: Powiązania postaci

Pisanie by Gość Czw Maj 23, 2013 11:51 am

Poszukuję!
Kogoś, kto chciałby dołączyć do wielkiego grona moich znajomych? Aktualnie Minako żyje w zupełnej samotności, nie ma z kimś wyjść na spacer, porozmawiać. Jest jej samotnie, a jednak samotność przy perspektywie życia jeszcze ileś tam lat, jest dobijająca.
Szukam więc: kolegów, koleżanek, kochanków, kuzynów, wujków, ciotek, mężów, adoptowanych dzieci. Kogokolwiek, aby tknąć w fabułę i jej życie trochę iskry.

Zgłoszenia na PW


Ostatnio zmieniony przez Minako dnia Pią Maj 24, 2013 2:03 pm, w całości zmieniany 1 raz
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Powiązania postaci - Page 3 Empty Re: Powiązania postaci

Pisanie by Gość Czw Maj 23, 2013 5:53 pm

Delka Belka szuka znajomych! Srsly! Poczynając od zwykłych kumplów, koleżanek, przyjaciółek do wspólnego picia z jednej butli kończąc na upartych kochankach zarówno w postaci panien jaki i mężczyzn tudzież mężach i innych pierdołach, które jakkolwiek urozmaiciłby fabułę jeszcze nietkniętej Delorie. Wymagań specjalnych nie mam. Ot, byleby osoba, która zgłosi się po jakąś relację, była choć trochę cierpliwa. Czemu? Czasami częsta zdarza mi się nie odpisywać, a tak? Walcie śmiało. Przyjmę wszystkich. Człowiek, wampir ... Młody, stary wszystko mi jest obojętne, rly.

Zgłoszenia na PW.
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Powiązania postaci - Page 3 Empty Re: Powiązania postaci

Pisanie by Gość Pon Maj 27, 2013 8:37 pm

POSZUKUJĘ


Chętnych osób, które wcielą się w łowców rodu Trizgane. Ród jest dość stary, silny i liczny. Planuję rozbudzić i rozruszać trochę upadając fabułę na VK, polując na wampiry. Nie ważne czy coś przewinęły, czy są poszukiwane czy też nie. Będziemy i tak na nie polować, walczyć z nimi i jak będzie trzeba zaprowadzić przed oblicze Dowódcy. Mogą to być nawet "wolni strzelce", pracujący dla samych siebie. Mogą to być wujkowie, ciotki, kuzyni, kuzynki, a także brat, którego Louisa poszukuje, więc z chęcią bym kogoś takiego przyjęła. Może to być postać już przez Was stworzona, ale może to być też taka, którą stworzycie od początku.

Wymagania:
- chęć do gry, zabawy i rozruszania fabuły forum, bo o to przede wszystkim chodzi
- pomysł na postać
- musi to być człowiek, ew. wampir poziomu E, który będzie walczył o odwampirzenie
- wszelkie inne pomysły do uzgodnienia na PW
- zgłoszenia do mnie na PW
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Powiązania postaci - Page 3 Empty Re: Powiązania postaci

Pisanie by Gość Nie Cze 02, 2013 10:37 am

    Dobra, coby nie było, Sofie też jakieś marne znajomości by się przydały. Także, żeby specjalnie nie plątać, Sophie przygarnie pod swoje skrzydła dosłownie wszystkich. Serio. Dla niej nie będzie problem, gdy znajdzie się jakiś namolny prześladowca, dziecko, które będzie za nią łaziło krok w krok czy też napatoczy się jakaś pusta lala, którą Kanapa będzie gnoiła za każdym razem, kiedy tylko spotka ją na swojej drodze, ba! Służba w postaci męskiej i damskiej też znajdzie u niej miejsce, choć wampirzyca zwykła swoje 'zabawki' traktować dość specyficznie, to i tak gwarantuje, że będziecie mieli dobrze, pozdro.
    Ponad to jakiekolwiek pomysły na relacje związane z Sop proszę kierować na PW. Tam się wszystko ustali, hoho.
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Powiązania postaci - Page 3 Empty Re: Powiązania postaci

Pisanie by Gość Czw Cze 06, 2013 9:21 pm

    Poszukuję wszelkiej maści, rasy, płci istot, które z chęcią rozpieszczałyby albo wychowywałyby małego, pięcioletniego, jakże uroczego chłopca, który za cholerę nie będzie rozumiał co się do niego mówi. Sahal jest trochę cofniętym w rozwoju dzieckiem, nie umie czytać, pisać, nie umie się myć w wannie... Nie zna po prostu współczesnego świata. Więc szukam osoby, która z chęcią by mu pomogła jako opiekunka, ciotka, ciotek (czyt. wujek) itp.
    Inne powiązania także mile widziane

Zgłoszenia na pw
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Powiązania postaci - Page 3 Empty Re: Powiązania postaci

Pisanie by Gość Pią Cze 07, 2013 7:02 am

Poszukuje!

Rodzina Kuroiaishita poszukuje nowych członków - Kuzynowie, bracia siostry, ciotki, wujkowie etc!
Koniecznie muszą być to wampiry (odpadają krew E i D), postać może mieć charakter różny - dobra czy zła - obojętne. Wymagania:

- Pojawiać się często na forum.
- Nie olewać sobie i starać się udzielać.
- Posty treściwe i sensowne.
- Pomysł na postać (oczywiście mogę też pomóc)
- Nie bać się... : (

Chętni piszą na PW.
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Powiązania postaci - Page 3 Empty Re: Powiązania postaci

Pisanie by Banshee Pią Cze 07, 2013 10:12 pm

Banshee:

1. Poszukuje wampira, który będzie dla jasnowłosej swojego rodzaju mentorem, nauczycielem i sprowadzi ją ponownie na pierwotną i krwawą ścieżkę dzieci nocy. Osoby, która ponownie pokaże jej, że krwawe polowania są właśnie tym do czego jest stworzona. Może to robić w dość brutalny sposób, zmuszając ją do tego, albo stopniowo namawiając i podsycając wampirzy głód. Wszystko jest do ustalenia, jak również to jaka panuje między nimi relacja. Czy będzie to jedynie nauczyciel – uczeń, podopieczny czy może zrodzi się z tego, albo już jest jakaś koleżeńska forma ich znajomości. Dobrze byłoby gdyby był to wampir minimum poziomu B, ale w ostateczności C nie pogardę (jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma). Kobieta, mężczyzna bez większej różnicy, byle był nieco częściej na forum niż raz na tydzień, ale też bez przesady masowych postów produkować dzień w dzień nie trzeba, bo i to nudne i dość trudne (wiadomo każdy ma swoje życie itp). Miło będzie jak posty nie ograniczą się do trzech zdań na krzyż, ale esejów też nie wymagam, byle można było sensownie odpisać.

2. Z powodu, że Evka zaginęła w akcji, znikła, usunęła się szukam człowieka czy też wampierza, który byłby skłonny oddać Bananowi swoją krew, urozmaicałby jej życie, pozbywałby się trupów z jej mieszkanka i coś wnosił do jej żywota, mieszał, kręcił i nęcił. W zamian jak trzeba Bananowa nakarmi i zapewni dach nad głową, a jak ma traktować darczyńcę to się już można ugadać, albo wyjdzie w praniu.

3. Wroga, a bo czemu nie podpaść komuś? Albo niech ktoś podpadnie jej, też milutko będzie. Powodów tyle co mrówków. Do ustalenia, rozegrania na fabule od początku, albo i kontynuowania.

4. Ktoś kto będzie chciał namieszać w jej życiu, z jakiegoś konkretnego powodu, albo dla zabawy, z nudów od tak dla kaprysu czy tam jak się chce. Jakiś psychol, nudzony życiem rozpieszczony dzieciak wampierz, wielbiciel, zazdrosna fanka jej faceta, mściciel czy cokolwiek innego. Ktoś kto psuje, mieszka, wykorzystuje, wrabia, wplątuje.

5. Wszystko i nic, to co przyjdzie wam do głowy, albo i nie, pozytywnie negatywnie, przygarnę każdego z własnym pomysłem. Można też wspólnie coś wymodzić.

Natasha:

1. Wampira, który chciałby skonsumować, pożywić się jej krwią, wykorzystać, zadręczyć, przestraszyć, zastraszyć, wystraszyć, troszku się nią zabawić, zgwałcić, wykorzystać, porwać, porzucić, skrzywdzić itp…

2. I całą resztę wesołek gromadki. Znajomi, przyjaciele, wrogowie, kochankowie, prześladowcy i czego tam dusza zapragnie.

Zapraszam więc na PW albo GG . Gryzę, ale co tam.
Banshee

Banshee

Krew : Czysta (C)
Znaki szczególne : Kolor oczu.
Zajęcia : Brak
Moce : Hipnoza, Ból, Uleczanie.


https://vampireknight.forumpl.net/t99-banshee-sachiko-fumikana#161 https://vampireknight.forumpl.net/t106-banshee

Powrót do góry Go down

Powiązania postaci - Page 3 Empty Re: Powiązania postaci

Pisanie by Elliot Pon Cze 10, 2013 9:04 pm

Poszukiwany żywy lub martwy!
1. sługa! Najlepiej płeć damska, rasa człowiek, ale reszta też nie pogardzę c;
2. kochanka! Szlachetna lub Czysta B lub człowiek, trololol.
3. Inne klauny, kumple, czy wrogowie <3
Elliot

Elliot

Krew : Szlachetna
Znaki szczególne : Na obu rękach ma "rękawy" tj. tatuaże od ramion do nadgarstek.
Zawód : Bokser.
Zajęcia : Nocne
Pan/i | Sługa : Caterina, Elise [NPC]
Moce : KP.


https://vampireknight.forumpl.net/t278-elliot-kuroiaishita#313

Powrót do góry Go down

Powiązania postaci - Page 3 Empty Re: Powiązania postaci

Pisanie by Gość Pon Cze 17, 2013 7:45 pm

Szukam sługi, bo nigdy nie miałam ;o

Wymagania?
- musi sam tego chcieć
- natrętny
- uległy
- mężczyzna
- lub PIĘKNA kobieta.

Yuu jest wybredna i despotyczna, nigdy nie chciałaby mieć sługi, dlatego to musi być ktoś, kto po prostu z pragnienia bycia częścią życia Yuu się do niej przyczepi jak rzep D: Mogą się kłócić, bić czy cokolwiek, byle w ostateczności wciąż pragnął dla niej jak najlepiej. Ewentualne inne pomysły chętnie do wysłuchania na PW.
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Powiązania postaci - Page 3 Empty Re: Powiązania postaci

Pisanie by Veina Czw Cze 20, 2013 8:51 pm

A zatem Veina szuka.. kogokolwiek do urozmaicenia fabuły. Może być to wampir, człowiek, Łowca lub inne stworzenie. Nie gryzę, więc zapraszam chętnych na PW :3.
Veina

Veina

Krew : Szlachetna
Znaki szczególne : Tatuaże - pędy dzikiej róży owijające się wokół lewego uda, róża pod lewą piersią.
Zajęcia : Brak


https://vampireknight.forumpl.net/t3924-veina-erika-virtanen#86359 https://vampireknight.forumpl.net/t1146-veina#17420 https://vampireknight.forumpl.net/t2774-apartament-veiny#59851

Powrót do góry Go down

Powiązania postaci - Page 3 Empty Re: Powiązania postaci

Pisanie by Gość Pon Cze 24, 2013 7:40 pm

Coś mi słabo idzie działanie tutaj, więc może spróbujemy tak.

Ktokolwiek

Szukam dowolnego powiązania. Może to być partner/ka, ale nie musi, może to być stary znajomy (powiązanie przez sztukę albo medycynę, tak byłoby najprościej), może być po prostu przyjaciel in spe, albo jakaś wstrętna wiedźma, która będzie się doczepiać do Akemi z sobie tylko znanego powodu. Whatever, wszystko jest do ustalenia. Gryzę tylko na życzenie
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Powiązania postaci - Page 3 Empty Re: Powiązania postaci

Pisanie by Gość Sro Cze 26, 2013 5:11 pm

Delorie napisał:
Delka Belka szuka znajomych! Srsly! Poczynając od zwykłych kumplów, koleżanek, przyjaciółek do wspólnego picia z jednej butli kończąc na upartych kochankach zarówno w postaci panien jaki i mężczyzn tudzież mężach i innych pierdołach, które jakkolwiek urozmaiciłby fabułę jeszcze nietkniętej Delorie. Wymagań specjalnych nie mam. Ot, byleby osoba, która zgłosi się po jakąś relację, była choć trochę cierpliwa. Czemu? Czasami często zdarza mi się nie odpisywać, a tak? Walcie śmiało. Przyjmę wszystkich. Człowiek, wampir ... Młody, stary wszystko mi jest obojętne, rly.

Zgłoszenia na PW.

A K T U A L N E ~
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Powiązania postaci - Page 3 Empty Re: Powiązania postaci

Pisanie by Elliot Nie Cze 30, 2013 8:25 pm

Uwaga~!

Ell poszukuje.. przyjaciółki! Tak. Jedyna osoba, dla której zawsze odnosiłby się miło, nawet jakby go irytowała. Byłaby dla niego taką młodszą siostrą, której wszystko by mówił, no i odwrotnie. Zawsze mógłby polegać na tej osobie. Oczywiście można wpleść w ten wątek także romans. Rasa? A powiem Wam, że obojętnie. Człowiek mógłby zmienić jego poglądy na rasę ludzką, ot co. Pisać na pw, to byłoby jeszcze do ustalenia. C:
Elliot

Elliot

Krew : Szlachetna
Znaki szczególne : Na obu rękach ma "rękawy" tj. tatuaże od ramion do nadgarstek.
Zawód : Bokser.
Zajęcia : Nocne
Pan/i | Sługa : Caterina, Elise [NPC]
Moce : KP.


https://vampireknight.forumpl.net/t278-elliot-kuroiaishita#313

Powrót do góry Go down

Powiązania postaci - Page 3 Empty Re: Powiązania postaci

Pisanie by Gość Czw Lip 04, 2013 3:14 pm

Poszukuję...
Kogo?
Mężczyzny.
Jakiej rasy?
Człowieka.
W jakim wieku?
Byleby miał więcej, niż 20.
W jakim celu?
Na początku byłby to zwykły znajomy, albo dobry przyjaciel, który urozmaicałby Kaede życie. W zamian mógłby liczyć na pomoc zarówno medyczną, jak i w sprawach związanych z wampirami. W późniejszym okresie (po przemianie dziewczyny w człowieka), pocieszyłby "nastolatkę", co zakończyłoby się krótkim romansem.

Kogo?
Płeć dowolna.
Jakiej rasy?
Obojętnie.
W jakim wieku?
Najlepiej uczeń Akademii Cross.
W jakim celu?
Wampirzycy przydałby się asystent, który w zamian za korepetycje u Kaede, będzie jej asystował.

Kogo?
Obojętnie.
Jakiej rasy?
Człowieka.
W jakim wieku?
Dowolnym.
W jakim celu?
Sługi, lecz nie w stylu asystenta, lecz pomagiera. W miarę czasu, Kaede może jednak zacząć go/ją szanować lub lubić, a wtedy zmieni się w maskotkę dziewczyny. Może on/a liczyć na pomoc finansową i inne wygody.
Kontakt przez PW
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Powiązania postaci - Page 3 Empty Re: Powiązania postaci

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content



Powrót do góry Go down

Strona 3 z 13 Previous  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach