Powiązania postaci

Strona 12 z 13 Previous  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Next

Go down

Powiązania postaci - Page 12 Empty Re: Powiązania postaci

Pisanie by Gość Pią Maj 15, 2015 7:15 pm

Sahal napisał:Na dobry początek potrzebuję osoby: wampira (od krwi B) tudzież łowcy (doświadczonego), który porwałby Sahala (z racji tego, że jest synem Ringo, ktoś mógłby się zemścić na wampirze) i go oszpecił (jeśli ktoś się zgłosi, to wyjaśnię dokładnie i konkretniej o co mi chodzi z oszpeceniem) i po wszystkim go wypuścił. Wampirek wygląda co prawda na 7 lat, ale jest nieco starszy, więc się tym nie przejmować xD Mam po prostu pomysł na fabułę, dzięki temu oszpeceniu. Zatem... piszcie na PW!

PONAWIAM OGŁOSZENIE!
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Powiązania postaci - Page 12 Empty Re: Powiązania postaci

Pisanie by Gość Sob Maj 16, 2015 10:40 pm

Candice napisał:Szukam absolutnie wszystkiego :< Przyjaciół, rodziny, oprawców... tych ostatnich może JESZCZE nie, bo nie rzucajmy dziewczyny od razu na głęboką wodę, ale wszelkie chore i mniej chore relacje ludzko-ludzie albo wampirzo-ludzkie, mile widziane ~ Wszystko po to, aby dobrze się razem pisało, o.
Odsyłam do pw, serio nie gryzę :v
JA TEŻ PONAWIAM! :<
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Powiązania postaci - Page 12 Empty Re: Powiązania postaci

Pisanie by Gość Pon Maj 18, 2015 1:24 pm

Poszukuję znajomych bardzo zwariowanych. Rukia lubi wpadać w tarapaty i potrzebuję osoby lub osób towarzyszących, które również chcą trochę poszaleć swoimi postaciami xD
Jest bardzo śmiałą osobą więc może spróbować wszystkiego. Jak na razie nie chcę aby była pogryziona przez wampiry chociaż może zmienię zdanie w zależności od sytuacji. Chętnych zapraszam na PW


AKTUALNE
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Powiązania postaci - Page 12 Empty Re: Powiązania postaci

Pisanie by Gość Sob Maj 23, 2015 11:45 am

Nie po raz pierwszy...

Szukam Dla Fabia znajomości, może być nawet coś większego. Tylko oczywiście trzeba wziąć pod uwagę charakter Fabia, jaki niestety nie wszystkim odpowiada. Ale myślę, że po spróbowaniu wejścia w fabułę, większość może zmieni zdanie co do tej postaci. Także mam inne oczekiwania od gracza:

- Systematycznego odpisywania. Chociażby jeden post dziennie.
- Treściwych, logicznych odpisów. - Takie minimum do 10 zdań. Nie trzeba zaraz esejów , ,"
- Pomysłów na fabułę - Także je posiadam i oczekuję, że drugi również włoży swój wkład.
- Preferowana PŁEĆ MĘSKA, rasa nieważne. Ale miło by było spotkać wampira.
- Również innych pomysłów, jeśli ktoś coś wymyśli. Wbrew pozorom jestem otwarty na wiele rozwiązań.

Pisać na PW/GG/CB whatever~
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Powiązania postaci - Page 12 Empty Re: Powiązania postaci

Pisanie by Lucjusz Nie Maj 24, 2015 9:24 am

A więc tak. Tylko się nie bijcie
Lucjusz szuka dla siebie PANA. Najlepiej by:
-Był on wampirem krwi szlachetnej, ale myślę że Czystej b tez może być, a jeśli człowiek to łowca i to nie taki którego można łatwo sprzątnąć.
-Najlepiej jak by to był mężczyzna.
-Czego najbardziej szukam? To tego, by przeciągnąć Lucjusza na złą stronę i żeby nie było nudno, aczkolwiek można to obgadać, bo jestem otwarty na pomysły
-JEśli juz znajdzie Pana, to niech się przygotuje, że Lucjusz będzie się sprzeciwiał jeśli coś mu nie będzie odpowiadało.
no i chyba tyle na razie może być.
Jak by co Pw
Lucjusz

Lucjusz

Krew : Czysta (B)
Znaki szczególne : Na jego ciele jest tylko jedna blizna, która znajduje się na jego plecach. Kolor oczu.
Zawód : Morderca na zlecenie- po stracie rodziny, Lekarz- odkąd pamięta Ochroniarz- od niedawna
Zajęcia : Brak
Pan/i | Sługa : Słudzy: Elaiza (martwa), Shiki, Ruka (martwy), Kaho
Moce : Proponuje zobaczyć na KP


https://vampireknight.forumpl.net/t1440-lucjusz https://vampireknight.forumpl.net/t1469-lucjusz#29984 https://vampireknight.forumpl.net/t1447p400-apartament-lucjusza#45737

Powrót do góry Go down

Powiązania postaci - Page 12 Empty Re: Powiązania postaci

Pisanie by Gość Pon Maj 25, 2015 12:31 am

Na wstępie jakie mam wymagania:
-W miarę aktywnych użytkowników, jeden post na dzień (oczywiście jak umrze nam kot, albo kosmici ukradną router to nie ma sprawy OKEJ zdarza się, po prostu nie lubię takiego blokowania na fabule...)
-W miarę długie posty (tak na długość avka?)
-Przyjemny sposób pisania oraz interesujące pomysły (ja mam ich sporo ale nie jestem MG żeby prowadzić fabułę)
A więc tak:

~Dwójka przyjaciół: rasa i płeć obojętna. Chodzi mi o stworzenie takiej trójki BFF, którzy przesiadują u siebie na wzajem. Jeżeli mieliby to być ludzie muszą się liczyć z tym że Julia miewa napady głodu z powodu swojego sposobu bycia. Przyjaciele mogliby zmienić jej sposób postrzegania siebie. Jestem otwarta na wszystkie propozycję. Aktualne!

~Zły diabełek: Znajomość, która chce ją przenieść na ciemną stronę mocy. Rasa i płeć obojętna (chociaż wolałabym wampirka *^*). Może ktoś chciałby zrobić z niej diablicę? Aktualne!

A poza tym: znajomi z dawnych lat, wrogowie, łowcy (którzy z powodu niektórych napadów szału mają ją na oku), nawet miłości mogę szukać, egzorcysty ~Jednymi słowy biorę wszystko!

avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Powiązania postaci - Page 12 Empty Re: Powiązania postaci

Pisanie by Gość Sro Maj 27, 2015 6:37 pm

Jestem bardzo czuła i wrażliwą osóbka.. szukam obrońcy w postaci własnego pana.. och jak to brzmi *rumieni sie* wierzę że w każdym jest odrobina dobra.. jestem lojalna ale mam czasami głupie pomysły jak każdy chyba.. zaopiekuję się moim panem ^^

AKtualne
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Powiązania postaci - Page 12 Empty Re: Powiązania postaci

Pisanie by Gość Czw Maj 28, 2015 6:56 pm

K A N A P A S Z U K A!
Nowego salonu z ładnym stoliczkiem i fotelem do kompletu ...

Koniec żartów. Szukam dla blondyny jakichkolwiek bliższych bądź dalszych znajomości. Jakieś znajome z barów/klubów/pubów. Cierpliwi koledzy chadzający z nią na zakupy. Podlotków krzątających się między nogami. Sofa wszystko weźmie! Wychowa jak swoje! Zadba, przebierze, nakarmi - full serwis dwadzieścia cztery na siedem.
Rasa, płeć, wiek wszystko to jest mi totalnie obojętne. Serio. Byleby tylko było ciekawie, a przy tym śmiesznie no!

Chętnych kieruje na PW.
Piszcie dziubaski ja nie gryzę ;_;
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Powiązania postaci - Page 12 Empty Re: Powiązania postaci

Pisanie by Gość Wto Cze 16, 2015 9:21 pm

poszukuję BFF'a !!! preferowana płeć - męska.. czemu ? bo muszę mieć kogoś z kim będę szła do baru się napić.. rywalizować.. i dogryzać sobie dla fun'u x3
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Powiązania postaci - Page 12 Empty Re: Powiązania postaci

Pisanie by Gość Nie Cze 21, 2015 2:58 pm

Julia napisał:Na wstępie jakie mam wymagania:
-W miarę aktywnych użytkowników, jeden post na dzień (oczywiście jak umrze nam kot, albo kosmici ukradną router to nie ma sprawy OKEJ zdarza się, po prostu nie lubię takiego blokowania na fabule...)
-W miarę długie posty (tak na długość avka?)
-Przyjemny sposób pisania oraz interesujące pomysły (ja mam ich sporo ale nie jestem MG żeby prowadzić fabułę)
A więc tak:

~Dwójka przyjaciół: rasa i płeć obojętna. Chodzi mi o stworzenie takiej trójki BFF, którzy przesiadują u siebie na wzajem. Jeżeli mieliby to być ludzie muszą się liczyć z tym że Julia miewa napady głodu z powodu swojego sposobu bycia. Przyjaciele mogliby zmienić jej sposób postrzegania siebie. Jestem otwarta na wszystkie propozycję. Nieaktualne :3


~Zły diabełek: Znajomość, która chce ją przenieść na ciemną stronę mocy. Rasa i płeć obojętna (chociaż wolałabym wampirka *^*). Może ktoś chciałby zrobić z niej diablicę? Nieaktualne :3



Ponawiam


Ostatnio zmieniony przez Julia dnia Sob Cze 27, 2015 12:44 pm, w całości zmieniany 1 raz
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Powiązania postaci - Page 12 Empty Re: Powiązania postaci

Pisanie by Gość Nie Cze 21, 2015 6:38 pm

POSZUKUJĘ WSZYSTKIEGO!

 ~Rodzina (rodzeństwo, kuzynostwo, wujostwo) - płeć i wiek obojętna, raczej człowiek chyba, że ktoś chcę być przemienionym wampirkiem, proszę bardzo (jednak należy się liczyć z lekką niechęcią do tej osoby ze strony Azalii, która wampirków nie lubi - zawsze to jakieś urozmaicenie) - raczej do ustalenia. Aktualne

 ~Przyjaciel/przyjaciółka - preferuję osoby rasy ludzkiej, ale kto powiedział, że wszystkie wampiry Azalia chciałaby wybić? Różnie bywa na tym świecie to i nawet z takim potworkiem można się dogadać, doskonale wie, że nie wszyscy to istne potwory, które zabijają dla przyjemności. Może to być przyjaźń nawet od piaskownicy, ze szkoły, z pracy. Nieaktualne

 ~Kochanek/kochanka, narzeczony, mąż - tutaj Azalia nie gardzi ani mężczyznami ani kobietami, jednak z kobietą na stałe się zwiąże, może to być nawet i wampir, wszystko jedno jakiej krwi jak i wiek jest obojętny. Relacja narzeczony czy mąż przeznaczona dla płci męskiej (tutaj już raczej człowiek) Osoba ta musi wiedzieć, że jednak Azalia nie jest potulną osóbką i lubi konkrety. Aktualne

 ~Wróg - no wiadomo, wampirek. Azalia jako łowczyni musi posiadać swojego znienawidzonego wampirka, nie chce go zabić, ale podczas "spotkań" zabawić się do pewnego stopnia i wiedzieć, że ta osoba, nie chce zabić jej zabić z tego samego powodu. Od co wróg do końca jej dni, jednocześnie urozmaicający jej życie. Nieaktualne

Proszę pisać na PW.
PS. Jestem otwarta na wszelakie pomysły, do każdej konkretnej osoby można wymyślić coś oryginalnego


Ostatnio zmieniony przez Azalia dnia Pon Cze 22, 2015 5:46 pm, w całości zmieniany 2 razy
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Powiązania postaci - Page 12 Empty Re: Powiązania postaci

Pisanie by Gość Nie Cze 21, 2015 11:10 pm

POSZUKUJĘ!


  • Dziecka - a tak! Ale nie małego, o nie nie nie! Poszukuję kogoś kto wcieli się w rolę syna/córki Rei, o którym/ej wampirzyca nie miała pojęcia. Jak to możliwe? Cóż, szczegóły na PW. Relacja będzie NEGATYWNA....i to BARDZO. Chodzi mi o kogoś kto będzie chciał nie tylko namieszać w życiu Rei, będzie chciał/a je zniszczyć. Niekoniecznie przez ciągłą walkę fizyczną, ale i inne intrygi.
    Tu mogę zdradzić że dzieciaczkowi "wyprano mózg", naładowano różnymi kłamstwami na temat mamy, zatem taki potworek sobie dorósł i ma za zadanie uprzykrzyć rodzicielce życie.
    Oczywiście wymagana rasa to wampir aczkolwiek nie musi być krwi B, C też spoko.
    Ponadto, nie wymagam tworzenia specjalnie postaci - jeśli masz postać, której historia jest na tyle elastyczna lub jesteś gotów/gotowa ją zmodyfikować, to zapraszam!
    Szczegóły tego układu są dość ważne więc prosze o kontakt na PW.


I jeszcze podbijam poprzednie poszukiwania:
Reina napisał:*Partner - co tu dużo mówić, Rei ma ograniczony czas ze względu na cykl hibernacji, ale dzięki temu cała historia może zyskać na barwnej treści, licznych zwrotach akcji itd. itp. Właściwie jestem otwarta na propozycje co do rasy, zależy mi jednak by sama relacja była na zasadzie love/hate, więc początek możemy mieć nawet bardzo zły xD Po prostu fajnie by było gdyby ten związek mógł ewoluować z biegiem czasu. Niczego nie wykluczam! Czekam na propozycje!

AKTUALNE
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Powiązania postaci - Page 12 Empty Re: Powiązania postaci

Pisanie by Esmeralda Wto Cze 23, 2015 6:35 pm

Również pozwolę sobie przypomnieć

Esmeralda napisał: Dla urozmaicenia fabuły pozwolę sobie na dodanie poszukiwawczego mini ogłoszonka:

- Esme jest naukowcem, oraz chirurgiem bawiącym się trochę genetyką. W związku z tym poszukuję współpracowników, byłych pacjentów oraz ewentualnie efektów eksperymentalnej działalności (Nie szukam tylko wampirzycy z mojej historii, gdyż ta rola jest już zajęta :D)

- Brat - jest to brat bliźniak postaci. Pozostawiam dowolność w jego aktualnej profesji, poglądach, wyglądzie itp. Najważniejsze żeby kontakt pomiędzy nim i Esme odzwierciedlał prawdziwą więź rodzinną typu brat-siostra (więcej o bracie w mojej historii)

-Uczniowie - Esme to charyzmatyczny lekarz o nieco spaczonych poglądach. Poszukuję więc wszelkich uczniów (byłych, obecnych i przyszłych) których mogłabym kształcić zarówno fabularnie jak i w retrospekcjach z zakresu medycyny.

- Wrogowie/ przyjaciele - dobrze jest czasem wyskoczyć na mały sparing bądź urozmaicić fabułę miłym spotkaniem. W każdej kwestii jestem otwarta na propozycje.


Kochanków nie szukam - znajdą się sami : )
Wszystkie kwestie do dogadania na pw. Chętnie zawiążę fabularne więzi jak również pobawię się retrospekcją.
Esmeralda

Esmeralda
Łowca Wampirów
Łowca Wampirów

Krew : Ludzka 0
Znaki szczególne : Burza rudych włosów, specyficzny zapach krwi (znak dla wampirów)
Zawód : Chirurg, genetyk, toksykolog. Krótko mówiąc - Lekarz / Główny Medyk Oświaty
Magia : Magia krwi (Czarny rytuał, Kontrola Krwi, Krwawe ciernie


https://vampireknight.forumpl.net/t1678-esmeralda-green https://vampireknight.forumpl.net/t1704-esmeralda-green https://vampireknight.forumpl.net/f31-posiadlosc-greenhall

Powrót do góry Go down

Powiązania postaci - Page 12 Empty Re: Powiązania postaci

Pisanie by Gość Sob Cze 27, 2015 12:46 pm

Znów poszukuje!
Na początek jedną osobę, którą Julia mogłaby uczyć języka włoskiego Rasa i wiek zupełnie dowolne ^^

~Aktulane!
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Powiązania postaci - Page 12 Empty Re: Powiązania postaci

Pisanie by Elyse Nie Cze 28, 2015 7:09 pm

Poszukiwany żywy bądź martwy!

a) Przyjaciel - chłopak z którym Ely może pogadać o wszystkim i o niczym, taki co to z nim pójdzie na spacer, do kina albo nawet spotka się w szkole, o! Rasa obojętna, wiek też ale raczej pasowałby do niej ktoś młody~
b) Wróg - tu skierowałabym się w stronę kobietki, która miałaby na celu gnębienie Ely, z różnych powodów. Gdzie dziewka nie byłaby bierna, ale z powodu swojej miłej osobowości pewnie ona by obrywała częściej~ Najlepiej ktoś z akademii.
c) Sługa - tu też chciałabym faceta, najlepiej wampira, starszego od Ely. Tak, tak to mało realne. Ale tu relacja Pani - służący byłaby inna, niż zwykle. Sługa byłby czymś w rodzaju ochrony młodej szlachetnej, ćwiczący z nią rozwijanie mocy oraz sztuk walk.

Zapraszam na PW <3
Elyse

Elyse

Krew : Szlachetna
Zawód : Modelka.
Zajęcia : Brak
Moce : Posiada.


https://vampireknight.forumpl.net/t1266-elyse

Powrót do góry Go down

Powiązania postaci - Page 12 Empty Re: Powiązania postaci

Pisanie by Gość Nie Cze 28, 2015 8:39 pm

TO ZNÓW JA! <3


    Jako, że RZESZA ludzi się zgłasza na moje wcześniejsze poszukiwania (nie no, serio, nie pchajcie się D:), może trochę uściślę czego poszukuję:
  • K L I E N C I - ano, w końcu stety-niestety, Candy dorabia jako prostytutka, dlatego jeśli ktoś chciałby się zabawić, niech wali do niej. Myślałam też, aby np. z jednego takiego klienta wyrosła jakaś głębsza relacja - przyjaciel, kochanek, whateva. Płeć i rasa obojętna, Candy jest bi.
  • K U M P E L || D O || B/P I C I A - i wszelkich innych uszczypliwości! W sumie tutaj preferowałabym faceta, trochę seksizmu i tym podobnych zgryźliwości zawsze w cenie.
  • T R E N E R - może łowca? A może jakiś miłościwy (inaczej) wampir? Potrzebuję osoby, która poduczy naszą bezbronną Candice teorii o wampirach, walce, podszkoli w samoobronie i walce przeciw wampirom, coby nie była jak ta bezbronna owieczka ku uciesze wielu.
  • R O D Z I N A - nikt nie lubi być sam jak palec na tym wielkim łez padole, co nie? Jeśli ktoś byłby zainteresowany jakąś mniej lub bardziej chorą rodzinną relacyjką, też jestem chętna ~ Przyjmę ludzi oraz wampiry krwi D.
  • Candy może być czyjąś S Ł U Ż K Ą, ALE! Nie chodzi mi tu o przemienianie ani o darmowy bank krwi. Dziewczyna ma lekki uraz do wampirów, odkąd dowiedziała się o ich istnieniu, więc ewentualnie mogłaby u jakiegoś dorabiać (poza prostytucją), usługując mu. Miło by było, gdyby taki ktoś byłby trochę za nią odpowiedzialny, czyt. jak wpadnie w kłopoty to jej pomoże, i aby nie traktował jej jak pomywaczki i powietrza, kiedy nie będzie potrzebna. Takie przygarnij kropka :< Oczywiście potrzebuję tutaj wampira, najlepiej faceta (choć może być i kobieta, ale o twardym charakterze), który potrafiłby od czasu do czasu potrząsnąć Candice, kiedy będzie gadać/robić bzdury. - N I E A K T U A L N E
  • W R O G A - osoba, która nie przepadałaby za Candice ze wzajemnością, może też planująca uprzykrzyć jej życie (...pewnie ze wzajemnością :v). Preferowana rasa - człowiek, gdyż z wampirem nie miałaby póki co szans, ale spokojnie, dajcie jej czas!
  • Z racji swojego żywiołowego i dość bezpośredniego charakteru, Candice może również kogoś ośmielić! Jesteś prawiczkiem i boisz zagadać do dziewczyny lub po prostu EKHM? Dzwoń do Candy! Boisz się powiedzieć chłopakowi, że ci się podoba? Śmiało! No, i inne tym podobne rzeczy, wedle woli klienta.
  • Wszelkie inne propozycje mile widziane, słonka <3


      Swoje CV wraz z listem motywacyjnym proszę słać na PW!




Ostatnio zmieniony przez Candice dnia Pon Sie 10, 2015 5:27 pm, w całości zmieniany 2 razy
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Powiązania postaci - Page 12 Empty Re: Powiązania postaci

Pisanie by Elliot Sro Lip 01, 2015 12:34 pm

Elliot napisał:
MINI KONKURS!



Z racji, że fabularnie planujemy wraz z Yvelin dziecko, chcemy zrobić mini konkurs na osobę, która mogłaby tym dzieckiem zagrać. O ile będą jacyś chętni, heh. Oczywiście byłby lub byłaby, to postać krwi szlachetnej.


    Mamy drobne wymagania:
  • Trochę dłuższy pobyt na forum (z miesiąc)
  • Aktywność (aby nie było, że ktoś się będzie pojawiał raz na ruski rok. Ale przerwy tygodniowe rozumiemy ofc. Każdy ma życie, nie)
  • Pisanie treściwych i chociaż średniej długości postów (tak na długość avka?)
  • NIE MOŻE to być osoba, która ma już postać krwi A


Co do charakteru - sami sobie wymyślacie. W końcu to Wasza postać, ma się nią dobrze prowadzić! Wygląd jedynie się ustali i moce. Po jednej będzie trzeba mieć od rodzica, no i do któregoś (bądź obu) być podobnym. Płeć na razie nie jest ustalona, podajcie swoje pomysły.

Taki mały schemat do wypełnienia:
Kod:
Pomysł na postać (jej płeć, ewentualny wygląd i imię):
Charakter:
Stosunek z rodzicami:
Czemu chciałbyś ją prowadzić:

Zaznaczamy, że dziecko nie będzie szybko rosło, więc nie ma że się rodzi i już nim prowadzicie - trochę potrwa zanim będzie mieć te trzy latka. Tak samo z dorastaniem później. Nie chcemy od razu nastolatka c;

Zgłoszenia prosimy o przesyłanie na PW do mnie i Yvelin. Termin przyjmowania zgłoszeń do 30.06.2015 r. Myślę, że to sporo czasu aby sobie przemyśleć kandydaturę i pomysły c; Zachęcamy!

Ponawiam zgłoszenia do 13.07.15 r bo mała liczba graczy się zgłosiła a nóż ktoś jeszcze byłby zainteresowany. Jeśli osoby które zgłosiły się mają kolejne pomysły można dosłać. Enjoy
Elliot

Elliot

Krew : Szlachetna
Znaki szczególne : Na obu rękach ma "rękawy" tj. tatuaże od ramion do nadgarstek.
Zawód : Bokser.
Zajęcia : Nocne
Pan/i | Sługa : Caterina, Elise [NPC]
Moce : KP.


https://vampireknight.forumpl.net/t278-elliot-kuroiaishita#313

Powrót do góry Go down

Powiązania postaci - Page 12 Empty Re: Powiązania postaci

Pisanie by Gość Sro Lip 01, 2015 11:13 pm

PONAWIAM!

Szukam Dla Fabia znajomości, może być nawet coś większego. Tylko oczywiście trzeba wziąć pod uwagę charakter Fabia, jaki niestety nie wszystkim odpowiada. Ale myślę, że po spróbowaniu wejścia w fabułę, większość może zmieni zdanie co do tej postaci. Także mam inne oczekiwania od gracza:

- Systematycznego odpisywania. Chociażby jeden post dziennie.
- Treściwych, logicznych odpisów. - Takie minimum do 10 zdań. Nie trzeba zaraz esejów , ,"
- Pomysłów na fabułę - Także je posiadam i oczekuję, że drugi również włoży swój wkład.
- Preferowana PŁEĆ MĘSKA, rasa nieważne. Ale miło by było spotkać wampira.
- Również innych pomysłów, jeśli ktoś coś wymyśli. Wbrew pozorom jestem otwarty na wiele rozwiązań.

Pisać na PW/GG/CB whatever~
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Powiązania postaci - Page 12 Empty Re: Powiązania postaci

Pisanie by Gość Czw Lip 02, 2015 1:34 pm

PLS NO COPY PASTERINIO!

Moja Karta Postaci jest na etapie loadingu i tak sobie pomyślałem, żeby jeszcze przed dopięciem w niej wszystkich guzików, ogarnąć sobie jakieś powiązania już na tym etapie. Osobiście nie mam jakichś konkretnych pomysłów. Jestem otwarty na różnorakie propozycje. Najwyżej odrzucę te, które za bardzo mi nie podpasują. Bo mogę.
Pokrótce o planowanej postaci:

  • Wampir. Krew czysta C, bo na B nie zdążyłem. Wolałem dłużej pospać. Wiek w okolicach pięciuset lat. Bo niby postać z krwią C może być taka stara. Ale to pisali na CB. Może mnie trollowali?
  • Charakter in a nutshell: otwarty, dość wesoły, choć coś tam po kryjomu cwaniakuje. Z drugiej strony pewny siebie. Kobieciarz. Zafascynowany ludźmi, bo są słabi, a jednak jeszcze nie zostali wytępieni przez lepsze i silniejsze wampiry.
  • Reszta do rozkminy.


Jak ktoś-coś, to prosiłbym o kontakt na PW. Może coś się wspólnie wyrzeźbi, a ja będę mógł z kopyta zacząć grę. Yay~

Status: Aktualne mocno, wow.
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Powiązania postaci - Page 12 Empty Re: Powiązania postaci

Pisanie by Gość Pią Lip 03, 2015 4:28 pm

Aby namieszać w fabule postaci~

Poszukuję kogoś, kto mógłby się wcielić w byłego chłopaka Keiko. Ważne, aby to był wampir - może być nawet NPC - co do krwi nie mam żadnych wymagań. Dziewczyna nie wiedziałby o jego istnieniu, znaczy uważa, że pijawka jest martwa. Więcej informacji na PW.
Aktualne.
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Powiązania postaci - Page 12 Empty Re: Powiązania postaci

Pisanie by Gość Pią Lip 03, 2015 6:07 pm

Czas by wrócić do aktywności fabularnej. Przez ten długi czas, utraciłem kontakt z graczem, który wcielał się w rolę syna Yashy - Alessandra.
Jeżeli jest ktoś chętny do przejęcia konta lub utworzenia podobnej postaci, będzie mi bardzo miło.

Jestem także otwarty na wszelkie inne propozycje, jeżeli chodzi o powiązania między postaciami, jak i w celu powyższym.

Kontakt preferuję na PW.

Ogłoszenie: Aktualne
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Powiązania postaci - Page 12 Empty Re: Powiązania postaci

Pisanie by Gość Pią Lip 03, 2015 6:43 pm

Badum tss...
Poszukuję paru osób... A mianowicie:

~ Osoby, która wcieli się w przyjaciela Tenshiego. Aniołek jest żołnierzem, najemnikiem, bardzo dobrym zresztą. Ostatnimi czasy brał udział w wojnach w Afganistanie, jak i w akcjach zbrojnych Rosji na Ukrainie... Było tego więcej jednak to najbardziej znane. Miał tam przy sobie przyjaciół, z którymi razem tworzyli oddział. Może jakiś się uchował i przeżył? Mało prawdopodobne ale jednak. Rasa obojętna... Człowiek czy wampir? Może być i nawet łowca. Wspólne interesy łączą innych. AKTUALNE

~ Pana, który by się zaopiekował Tenshim. Bądź Pani w sumie obojetne. Ważne by był to wampir krwi Czystej B albo wyżej. Chyba, że trafi się chętny łowca. Jestem otwarty na wszystko w związku z tym jednym. Można to też ująć w roli pracodawcy. NIEAKTUALNE

Kontakt przez PW
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Powiązania postaci - Page 12 Empty Re: Powiązania postaci

Pisanie by Gość Sob Lip 04, 2015 9:13 pm

Tak więc poszukuję:
- na nowo PANA/PANIĄ
- miłości (może być romans, złamanie jej serca, obojętne mi to)

AKTUALNE WSZYSTKO
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Powiązania postaci - Page 12 Empty Re: Powiązania postaci

Pisanie by Gość Sob Lip 04, 2015 10:23 pm

Poszukuje dla Anas...czego kolwiel? Od romansu po przyjazn, wszystko moze byc bo dziewczyna lub sie dobrze zabawic <3 wymagania?

- przynajmniej jeden post dziennie
- przyjaciol, kochankow lub kochanek, cos burzliwego
- plec obojetna tak samo jaka rasa.

Zapraszam jesli zainetresowani! Pw

Aktualne
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Powiązania postaci - Page 12 Empty Re: Powiązania postaci

Pisanie by Damien Wto Lip 07, 2015 7:32 pm

A więc poszukuję:

Sług/służek - Damien jest dość specyficzny i ciężko z nim wytrzymać, ale mimo wszystko poszukuje osób twardym i mocnym charakterze. Żadna niewinna i grzeczna panienka przy nim nie przeżyje, bo nienawidzi słodkości. Nie lubi też facetów, którzy na wzmiankę o walce się wycofują i chowają za kimś. Z chęcią przygarnie pyskate osóbki.
Poszukiwane osoby nie dające sobą pomiatać innym i gotowe na wszystko.
Kontakt: PW
Damien

Damien

Krew : Czysta (B)
Znaki szczególne : oszpecona prawa strona mordy
Zajęcia : Nocne
Pan/i | Sługa : Edgar lol
Moce : Zajebiste ~


https://vampireknight.forumpl.net/t1862-damien-is-coming#38995 https://vampireknight.forumpl.net/t1960-dom-damiena

Powrót do góry Go down

Powiązania postaci - Page 12 Empty Re: Powiązania postaci

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content



Powrót do góry Go down

Strona 12 z 13 Previous  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach