Obecny czas to Sob Lip 04, 2020 3:31 am

Academia Cross


 • Academia Cross

  Ostatni Post
 • .


  ACADEMIA CROSS


 • Tereny i Dziedziniec  Akademia Cross mieści się najdalej na północ w zarośniętych terenach obrzeża miasta. Od niej wychodzą oddalone od siebie dwie ścieżki, prowadzące do osobnych akademików. Akademiki oddzielone są od siebie jeziorem. Na terenie a Akademii znajduje się dużo terenów zielonych, parków i ogrodów.

  Dyrektor Akademii i właściciel terenu: Kaien Cross

  Małe Jeziorko ...
  Wto Cze 09, 2020 7:19 pm
  Mistrz Gry Zobacz ostatni post
 • Akademiki  Akademik Księżycowy zamieszkiwany jest przez istoty nocy - Wampiry. Zwani inaczej Uczniami Klasy Nocnej. Akademik Słoneczny zajmują uczniowie klasy dziennej - ludzie. Do obu akademików dostać się można z dziedzińca szkolnego, idąc ścieżką przez las aż do rozdzielenia dróg.

  Przewodniczący klasy nocnej: ---
  Przewodniczący klasy dziennej: ---

  Główne wejście ...
  Sro Cze 10, 2020 2:46 pm
  Mistrz Gry Zobacz ostatni post
 • Parter i Piwnice  Główne wejście do budynku szkoły. Znajduje się tutaj biblioteka i stołówka. Wszystkie sale dostępne są dla uczniów. W razie potrzeby to tutaj można odszukać gabinet szkolnego medyka. Sala balowa otwierana jest okazyjnie. Piwnice są niedostępne dla uczniów. Włóczenie się po nich będzie karane.

  Pokoik w piwnicy...
  Sro Cze 10, 2020 2:47 pm
  Mistrz Gry Zobacz ostatni post
 • Pierwsze piętro  Całe piętro zapełnione jest pomieszczeniami bardzo do siebie podobnymi. Przeważnie są to sale lekcyjne i aule. Tutaj także znaleźć można gabinet dyrektora, pokój nauczycielski i prefektów. Nie zabraknie również spokojnego pomieszczenia, zwanego biblioteką. Miejsca pełnego książek, ciszy i skupienia.

  Korytarz na pięt...
  Sro Cze 10, 2020 2:47 pm
  Mistrz Gry Zobacz ostatni post

 • Nowe postyNowe posty
 • Brak nowych postówBrak nowych postów
 • Forum ZablokowaneForum Zablokowane

Polecane
EdenRavenhillVampire KingdomPlus UltraVenandiWonderful WorldAwakening of GodsBajkaZodiac KnightsDemigodsOneiricftpmDRAGON BALL: ANOTHER UNIVERSERiverdaleVirusHogwart DreamThe AvengersSnMEclipseBleach OtherWorldAmaimonArtemidaPokemon KingdomSpectrofobiaPokemon Crystal
TopListy
Gry w przeglądarceTOP50 GryRPG Textowe

Anime/Manga
RPG Fantasy

RPG + Sites
Toplista gier PBF